bugün

bilindik duman değil, daha güzeli için: http://www.youtube.com/watch?v=zXjfxJU6DLo
son albümleriyle beni üzmüş beklediğimin çok altında ve çok farklı bir albüm çıkarmış turkish grup.saglam parçalarıda vardır bu arada.
arabesk rock yapan ilginç bir grup.
dinledikçe bağımlılık yapan grup. *
kalitedir. dinlenir.
canlı performansi mükemmel olan gruptur.
o beni bağlar ben yine durmam sor bana pişman mıyım der ve alabildiğine coşturur kalbinizi.
Canlı performanslarında her türlü alkol,uyuşturucu kullanarak çıkar,devam eder ve bitirir ama gayet sağlamdır. Şarkıları, sözleri oldukça kalitelidir. Müziğe farklı bir renk katıyorlar.
konsere kafası güzel çıkıyolarsa sizi sizden alıcak grupdur.
[http://www.youtube.com/watch?v=cn4gzCBxeYQ ]*
--spoiler--
Bir şarap bi cigara
Sonbahar koynumda
Yalnızlığı kokluyorum
Kurutulmuş yapraklarda
Yağmur yemiş topraklarda
--spoiler--

şarkı sözleriyle keş olduğunu ortaya koymuş grup.
kampüsün önünde sigara içilmektedir 2 tane arkadaşın diyaloğunu aktarıyorum
barış sor lan bana pişmanmıyım
ne diyosun olum
kanka bir sorsana bana pişmanmıyım
lan soğuk mu vurdu beynine aq
lan bir sor aq
pişmanmısın kanka
filler gibi pişmanım aq.
(bkz: filler gibi)
ben bu adamları seviyorum. şarkılarını seviyorum. farklı bi ruh var, efsun var çoğu şarkılarında.
ki zaten her şey bi yana, rüyanda görsen inanma diye bi şarkı yaptı bu adamlar. ömür boyu sussalar yine de saygı duyarım.
Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 6-0 yenmesinden sonra, bunalımdan çıkan soliste (kaan tangöze) sahip rock gurubu.
13 haziran'da ankara'ya geliyorlar, çok mutluyum çok.
kolozette ıkınırken sürekli aklıma gelen alternative müzik yapan grup.
21 mayıs'ta ankara üniversitesi şenliklerine gelecek olan leziz grup.
13 mayıs'ta boğaziçi üniversitesi güney otoparkında konser verecek gruptur.
bira ve sigara ile muhteşem üçlüyü tamamlayan rock grubu gibi bir şey bu.
29 nisanda sakarya üniversitesi kampüs kafeteryada konser verecek grup.
"Balık" parçasını dinleyenin pişman olmayacağı gruptur.
Arabesk rock , alternatif rock .. Artık her neyse yaptıkları bu işte en iyi oldukları kesin olan grup. Birkaç kere canlı izleme fırsatım oldu. Kesinlikle kafa güzel olmadan çıkmıyorlar sahneye. Ama çok da iyi yapıyorlar hani. Önümüzdeki ay Ankara'ya geleceklermiş ayrıca. Heyecanla bekliyoruz efendim.
Sevgilisi Ahu Paşakayayla 4 yıl süren bir beraberliği olmuştur. Ahu Paşakayanın babası duyduğum kadarıyla mason locası başkanıdır. Ahu Paşakayanında babasının yüksek statüsü gereği karman çorman olaylarla kirli işlerle alakası çoktur. Nitekim genç Kaan (o sıralar 21 yaşlarında filan) bu büyük camiadaki işlerle çok yıpranır.(Yanıbaşımdan şarkısında Kaan gelemedim ben oyuna gelemedim yaşımdan diyerek bu konulara değinir.)Kızın babasıda Kaanı istemez Kaan zaten masonları sevmez. Sevgilisiyle arası son zamanlara doğru baya bozulmuştur. Birgün çok büyük bir kavga ederler (Yanıbaşımdan şarkısı bu büyük kavgayı anlatır o günü ve o kavgada söylenen sözleri ''ellerin bana uzanmasın uzak dursun dedim inancım yok benim vs.'' baya ağır sözler söylenmiş yani) neyse bu kavganın yapıldığı günün akşamı Duman grubu 2. Albümünün ilk konserini verecektir. Konser başlar Kaanın gözleri Ahuyu arar ama göremez. Kaan Ahunun kesin konsere geldiğini fakat kavgadan dolayı arka sıralarda bir yerde olduğunu düşünür. O konserde sadece Ahuya yazdığı şarkıları söyler (Kaanın Ahuya yazdığı 20ye yakın şarkısı var. Kahpe dölün soyu, ah, haberin yok ölüyorum, köprüaltı, senin gibi vs.) Kaan kendinden geçerek özür amacıyla Ahuya yazdığı şarkıları tekrar tekrar okurken Ahu o sırada Kaanın Herşeyi Yak şarkısını dinleyerek kendini evinde gardıroba asarak öldürmektedir. Ahunun ölümünü Kaan ertesi gün öğrenir iki hafta boyunca donmuş bir şekilde sandalyesinden kalkamaz, evden çıkmaz bunalıma girer olaydan 1 yıl sonra Ahunun intihar ettiği ev yanar (Kaan yakmıştır kesin.) Tüm bu yaşananlardan sonra Kaan'ı ayık görebilen olmamıştır. Bugün eşi Seçkin Piriler hala Ahu Paşakayanın gölgesindedir.
siyası ve politik şarkıları çok meşhurdur.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1170789880424

not: yapılan slayt gösterisiyle tam anlamına kavuşmuştur.
en iyi canlı performansa sahip türk grubu.
çok vasat bir grup.

dünyada, aşağıdaki yazdığım türün ilk ve tek temsilcisi olan gruptur.

(bkz: ıkınarock)