bugün

entry'ler (38)

martha my dear

pek tanınmasa da kendine bağlatabilen bir şarkıdır. 3 gündür başka bir şey dinlemedim.

varlık üzerine düşünürken kafayı yemek

bir süre sonra hiç bir halt yok zaten amini kiyim diye düşünüyosun. yat uyu geçiyor.

tabu diyalogları

kelime: görece
-güzellik nelidir?
-dereceli
-ona benzer bi şey başka?
-santigratlı
antiquarian ve arkadaşları bu sözden sonra dünyadan soyutlanmış bir süre kendilerine gelememişlerdir.

behzat ç

her bölümde daha çok seviyorum şu diziyi ya. aşıyorlar adamlar kendilerini.

türkiye de gündemin her gün değişmesi

interneti filtrelediler ya acaba hangi kurumu özelleştirdiler, neyi sattılar da arada kaynayacak gidecek diye düşünüyorlar merak ediyorum açıkçası.

22 ağustos 2011 internetin filtrelenmesi

bir kaç siteye girebileceğiz zaten.belki google'ı kapatmazlar. zaman gazetesi, vakit gazetesi, devlet siteleri kapanmaz. biz de biraz hizaya geliriz.
unutmayın akp'ye oy veririseniz bir gün siz de internete girebilirisiniz.

açlık sınırındaki çocuk sayısında dünya üçüncüsü

çocukları takmazlar tabii. onlar oy kullanamıyor.

mahkemede göte girecek başlıklar

dikkat edin başlıklar size girmesin...

ösym skandalı sonrası akp nin oy oranı

önce kopya sonra şifre skandalından sonra halkın bu böyle olmaz deyip akp'nin oy oranının düşeceğini sanarsın ama bu ülkede istediğin kadar hırsızlık yap milleti soy, aç bırak; iki one minute dersin bonus bonus döner o oylar sana.

üst üste 3 defa iktidar olan parti

halkına hizmet etmesinden, sevilmesinden öte halkın cahilliğinden dolayı yaptıkları şerefsizlikleri halkın göremeyip verilen 2 makarnaya, 2 kömüre kanmasından kaynaklanan durumdur.

akp üzerinden bir kesime hakaret etmek

arkanıza bakın akp size hakaret ediyor.

tib in ekşi sözlük ü kapatma emri

bir dokunmadıkları bu kalmıştı, o da oldu. internetin engellenmesi ne demek ya? yakında özgür olarak konuşabileceğimiz, fikirlerimizi açıklayabileceğimiz hiçbir yer kalmayacak. yakında gazeteleri falan da engellerler, zaman ve vakit gazetesi açık olur anca. biz de demokratikleşiyoruz ab'ye gircez diye dolanırız.

türkiye tarihinin en berbat 10 dizisi

en berbat 10 dizi diye başlık açıp içine yarışma koymak da ayrı bir zeka ürünüdür.

mutsuzken dinlenebilecek en güzel şarkılar

snow patrol - chasing cars

dilencinin önüne 100lira atıp gülerek tekrar almak

yanındaki sopasıyla üstünüze yürümenizi sağlayacak eylemdir. yazıktır oynamayın adamla.

red hot chili peppers

kişiye kendisini garip hissettiren aşmış gruptur

24 nisan 2011 bucaspor fenerbahçe maçı

santos ne zaman ordan vurdu da atamadı ki.koçum benim.5 oldu.
edit:maç biter.

duman

13 haziran'da ankara'ya geliyorlar, çok mutluyum çok.

uludağ sözlük çok kalitesiz yeaacılık

abazan ve siyasi konuların artmasıyla öyle olduğunu (yahud olacağını) düşündüğüm durum.

çocukken yapılan psikopatlıklar

bir kurbağa bulup makat kısmından içeri kamış sokup kurbağayı şişirmek.