bugün

entry'ler (405)

aşk

Ben hep kaçtım bu meretten damarlarım asitle dolana kadar, ciğerlerim patlayana kadar kaçtım sonra kuytu bir köşede dinlendim gene kaçtım ta ki seni görene kadar gerçi senden de çok kaçmak istedim bilirsin ama yetmedi nefesim. Kaçarken de boş durmadım ama okullar okudum iyi insanlar tanıdım kitaplar okudum düzinelerce şiir ezberledim niye biliyor musun nefesimin yetmediği kişiye yani sana hazırlandım. bir gün hepsini sana okumak bütün bildiklerimi senle paylaşmak için ama anladım ki okumakla bir şeyler kazansa da insan yaşayarak öğreniyormuş. Çok öfkeliyim çatacak yer arıyorum sonra mecalimin olmadığını hissediyorum bir sigara daha yakıyorum. ben kaybettim hemde çok fiyakalı kaybettim birileri geldi bana sözler verdi sakladığım her şeyi elimden aldı gitti. elimde olmadan sürekli niye diye soruyorum kendime, niye, bu kadar mı adaletsiz lan bu dünya bu kadar kaçtıktan onca emekten beklemekten sabretmekten sonra niye...
sonra bir bakıyorum aşık jargonuyla isyan ediyorum gülüyorum ve susuyorum. ah bir bilsen şu sigara izmaritlerine gömdüklerimi umutlarımı hayallerimi sonra annemi. Böyle bitecekmiş meğer hayırlısı diyip kendimi avutup bir sigara daha yakıyorum şimdi. Niye gecenin bir yarısı kalktım sözlüğe girdimde bu yazıyı yazdım biliyomusun belki öfkem biraz diner belki içimdeki yumruk biraz gevşer belki daha az sigara içerim diye. yazamıyorum çünkü ona bunları e insanlar desen senin derdini merakından dinler olmuş gıdasını aldıktan sonra çekiliyor kendi köşesine sahi yaşadığımız devirde kimse kimsenin derdiyle dertlenmez saygı duymaz olmuş ne biliyim işte aq ya geçer diye bekliyicem bende sağa sola salça olucam belki para bulursam bir hafta kaçıcam bir yerlere klasik aşk acısı işte çok görmüştüm de tecrübe etmemiştim bugüne nasipmiş hadi hayırlı sabahlar. siktir edin ya yaşayın korkmadan, ölümüne yaşayın. ben kaçtım korktumda ne oldu bu zamana kadar hikaye hep aynı. temennim şudur ki kuşlar konsun yollarınıza.

ygs denince akla gelenler

kaydırma yaptım ya.

sözlük yazarlarının itirafları

annemi özledim ulan! oturaydım dizinin dibine sen kızaydın bana çok sigara içiyorum diye özledim özledim anne..
(http://www.youtube.com/watch?v=-nvnbRFwn0Y)

marlboro vs parliament

uzun parliament diyorum şekli yeter diyorum.

kurtlar vadisi pusu

adam gerdeğe giricek diye suratına bazuka yiyip öldü. gerdek gecesiyle yeniden dirildi.
(bkz: kurtlar vadisi pussy)
edit : maskeli adamlar burda beyler ekşiler seri seri.

5 aralık 2012 sporting braga galatasaray maçı

5 araklık 2012
maç başlamadan önce cips siparişi verdiğim arkadaş cipsi cif anlayıp bulaşık deterjanı ile eve geldiğinde ben bu maçtan hayır gelmeyeceğini anlamıştım zaten. kafanı sikiyim cumali senin yüzünden yenildik amk. aradan kaç ay geçmiş nerden aklıma geldi bilmiyorum aradım başlığı yazdım. hep birlikte sövelim cumaliye herşey o bulaşık deterjanı yüzünden oldu.

iş hayatı

üniversite hayatı bittikten sonra yapılacak serzeniş aşağıdaki şekilde olacaktır hele benim gibi ikinci öğretim olarak okuduysanız çok heveslenmeyin yani üniversite bir çile bura ayrı bir çile.
Lan bu çalışma hayatı denen şeyin ikinci öğretimi yokmu maaştan biraz kısarsınız olur biter anlaşırız yani saat 8 ney lan ?

şubat

neyin kafasıdır nasıl erişilir bilmiyorum ama bu onur ünlü denen adamı bir incelemek lazım. Türk sinema sektörü için büyük adamdır. Belki abartıyorum ama tarantinonun örümcek kafasına yakındır kafası.

80 ler ve 90 ların unutulamayan abur cuburları

efsaneler unutulmaz capri sun. gözlerim doldu şerefsizim.

bahçede sevgilisinin kucağına oturan kız

üstüne oturduğu şeyin sertleşmesine neden olan şeydir.

günün tek cümlelik özeti

ve yavaşça fısıldadı büt ; bana bırak.

en karizmatik kitap karakterleri

aylak adam. dahası yok.

sözlük yazarlarının sigaraya başlama hikayeleri

sahildeydik ergendik e bide derya diye bir kızı seviyodum gerisini biliyosun zaten.

levent kırca

görüş ve duruşu bana uymayan biridir levent kırca ancak levent kırca gibi bir adam yıllardır televizyonda müthiş bir dili var gayet zeki fatih altaylının programında çok iyi konuştu savunduğu davayı çok temiz ortaya koydu fatih altaylı sinirlendi kontrolü kaybetti programın 10. dakikasından sonra programı levent kırca yönetti levent kırca sordu levent kırca cevapladı. Helal olsun.

solak olmak

iyi şut çeker bunlar halısaha da önünde durmamak lazım.

turkcell süper lig

arkayı sağlam tut ileride zenci forvetler. (bkz: kardemir karabükspor)

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

baht > sweetmisery.

eğitim fakültesi öğrencisi olmak

üniversite hayatları mühendislik gibi ağır bölümlere nazaran daha rahattır ancak sıkıntılar okul bitince başlar.

sözlük yazarlarının itirafları

lan kaç gündür aklımdasın ama soyismini çıkartamıyorum facebooktan twitterdan bakıcamda soyadın neydi 2 gündür arama motoru edasındayım.

erkekleri çekici yapan detaylar

kumaş pantolonun dikleşmesi. bütün gözler sana döner.