Olmayan sikimizde olan gelişme.
Ben sizin o beyninizi sikeyim net.
tabii ki evlenirim. seviyorsam, seviliyorsam, huzur varsa, tutkuyla sevişiyorsak gerisi comolokko olur benim için.

çünkü evleneceğim kişi benim hayal yoldaşım, geçmişini siklemem. bu zihniyeti de sikerim.

benim ki azıcık büyük ayıptır söylemesi, boyu da, eni de.

yok yok, boyum ve cüssemden bahsediyorum. sizin içiniz fesat len.

ha siz "hizmetçi veya eleman" arıyorsanız, o zaman cv'sini yollamasını isteyin.

kaç erkekle sevgili oldu, kaç kez evlendi, ne kadar süre evli kaldı*

bunlar "mühim" sorular...
beğenirsem evlenibilirim tabiki.

36'lık bekarlıktan bunalmış yarbayınız bildirdi.
ne fark eder usta ya.
evlenmem.

eğer zorla veya da stratejik olarak mantık evliliği yapmadıysa, eşini çoktan seçmiş zaten. belki de üremiştir. o eşini hayatı boyunca unutamayacak bir dul kadını neden hayatıma alıp da kendi hayatımı batırayım? hayır hadi sevdim, aldım diyelim. ömrümü geçmişte yaşadığı deneyimleri ve çektiği acıları hafifletmekle neden tüketeyim? aslında bir erkek için bekâret bu yüzden önemlidir. olay bir delik değil, bir doğal eş seçimdir. hiçbir erkek başkasına ait olan bir dişiyi seçip de üremez. dişi de bizzat vermez zaten o ayrı.

bu hatayı yapmayın erkekler! hangi yaşta olursanız olun. ha 50 yaşınıza gelmişsindizdir, o zaman bir düşünün. o da size fayda sağlayacaksa tabi. yemeğinizi aşınızı yapacaksa, çamaşırınızı yıkayacaksa, evine sahip çıkacaksa, eşi başka biri olsa bile evliliğine sahip çıkacak bir kadınsa bunu düşünün. gençken de düşünün sizin hayatınız benim umrumda değil elbette. sadece nasıl bir bok batağının içine gireceğinizi belirttim, o kadar.

iyi nikâhlar!
dul olmasi önemli degil seviyosa seviyosan cok guzel bi iliskin olur ama bazende söyle dusunebilirler zaten ayrildim bi daha ayrilirim ne olcak, bunu göz ardi etmemek gerek. böyle bi potansiyelleride vardir hani.
Hayır çok gencim.
Bunu yapabileceğim dünyada 1 tane kadın var sadece. O da şu an evli hayatına devam ediyor.
Seversem niye evlenmeyim.
aklımı kurcalaayan soru.
evlenmem de sevişirim.
Canım isterse evlenirim.