bugün

bulgurun ufak tanelisi.
cikoftede kullanilan bulgur.
ü'leri düşmüş dügü.
dördüncü nesil yazardır. okuldaştır. sevgili kişisi en yakın arkadaşımdır, yoldaşımdır, candaşımdır, gardaşımdır.
efenim ayrıca bu yazar kişisinin ulusların arasındaki alakayla ilgili bir alıp veremediği vardır. geleceği baya parlaktır. kendisi 5 dil bilmektedir. tüm bunlara rağmen kötü yanları da vardır, çok oburdur: yer yer doymaz. *
hoşgelmiş... klavyene kuvvet...

(bkz: sözlükteki sevgililer)
(bkz: beholderr)
aşkın tanımı. hayatın her anının nasıl önemli ve değerli olduğunu hissettiren. jelibonum. emik kelimesini yaratma nedenim *. kalbimin sonsuza kadar koşturacak olmasının nedeni. kırmızının en çok yakıştığı, bakışları kaçırmanın en sempatik ve şirin durduğu. çok konuşmasına karşı çıkmadığım. nedeni olmayanımın nedeni.. benimin en güzel ekosu. sevdicek.
(bkz: kadınım) * * *
edit:
dugu:ben peter pan.i buldugumda o da wendy.ye a$ik olucak di mi?
sylviaplathh:ne yazikki..
-ben de buyu yaparim.
-periler buyu yapmaz ki...
-dogru periler sihir yapar. ben de a$k sihiri yaparim peter pan.a...
-ama periler kendileri icin de sihir yapmazlar..
-offf evet...
-ama sen kendin icin degil ki peter pan icin yapiyorsun... sonucta sen onu wendy.den daha cok sevceksin...
en yakın arkada$ımı* kendine peter pan yapan en bi sevdiğim tinkerbell...beholderrı çekip çevirebilme gibi özellikleri de olan süper yetenekli hatun ki$isi. her türlü manyaklığı birlikte yapmaktan çekinmeyeceğim, kızıl saçin yaki$tigi ender hatunlardan biri.
iyi ki doğdun denilmesi en anlamlı..
onlu yaşları tamamlamış yazar... yirmilerin sonunu görebilmeyiyse sadece ummakta...
(bkz: arılar kaybolmuş)
(bkz: 2012 de kıyamet kopacakmış)
geçmi$ dogum günüsü kutlu olan koç burcu kadını
en güzel dogum günü pirensesi... *
iyki doğmu$ *
(bkz: duygu) *
genelde duygu ismini şirinleştirmek ya da bir çocuk taklidi ile dile düşer. hatta "u" biraz daha uzatılarak geliştirilebilir; "duuuuuguu"
doğum günü kutlu olmuş yazar...
aslında ankara'ya ne kadar da alıştığımı anladım.. sensiz uyanıp seni görmeyeceğimi bildiğim ve şafak saymaya devam ettiğim.. aynı güneşe baksak da kilometrecelerce uzakta olduğumsun, o güneşin bir türlü senin sarılışın kadar ısıtamamasıdır sen olmadığından.

yıldız seçerim kendime demiştim ya hani, seçtim o yıldızı. dün bulutluydu hava göremedim onu korku düştü içime. orada olduğunu biliyordum ama görememek korku salmaya yetiyordu. bu gece tam karşımda duruyor bunları yazarken. bir taraftan telefonum senin hissettiklerinle dolarken, yine bilgisayarımın eşlik ettiği şarkılar yüzünden mayıştım bir taraftan da. hüzünlü şarkıları seviyor muyum yoksa nefret mi ediyorum bilemiyorum.

sana değil seçtiğim yıldıza uzaktan bakayım sadece hayatım boyunca...
kısa sürede kanımın kaynadığı, istanbulda olu$unu acaip kıskandığım sevdiceğim. dönsün evine barkına, kocasının yanına. ben yokken birbirlerine iyi bakacaklarından şüphem yok. ankaradaki evim, ankarayı sevme* nedenim.
(bkz: roaccutane güzeli)
"vazgeçtim bu dünyadan, dünyamdan geçtim ama,
seni yalnız komak var, o koyuyor adama."
kalbimin elinden tutup dilediği gibi koşturabilen tek kişi.
aklımın her karesinin, hayatımın her anının, gördüğüm rüyaların, kurduğum hayallerin, söylediğim şarkıların, döktüğüm yaşların, güldüğüm her olayın, kahkahalarımın, unutkan hafızamın unutmadığının hepsini oluşturan, sevgilim kelimesini tam anlamıyla dolduran ancak onsuz hiçbir saniyenin tam anlamıyla dolmadığı aşk.

gülüşü, küçücük bir mutlu oluşu benim de gülmemi sağlayan hayat.

gecelerin uyuyan güzeli, gündüzlerin pamuk prensesi, hayatımın perisi. *
valla şimdi ben ne yazayım. kadim dostum olan (bkz: beholderr) ile sevgilidir kendisi. acaip neşeli insan. ne yazsam boş aslında insanların tanıyıp görmesi lazım ne kadar iyi bir insan olduğunu. ama yakın arkadaşı (bkz: sylviaplathh) ile ortak bir sorunları var yemek yemek. * * arkadaş olunası userdır kendileri.

edit: iddia ettiği gibi sözlüğe gelmem de kendisini kıskanmam söz konusu değildir alakası yoktur. tamamen kendi isteğimle geldim.* *
penguen gördüm deyince ilk tepkisi sarıldın mı olacak kadar bana benzeyen insan. bazen o ben. bazen ben o. zapllp şuursuzunun iddia ettiğinin aksine yemek yemesine rağmen ta$ olan hatunum. döneyim ellerimle m&m adamlarla besleyeceğim. *
an itibariyle bir rekora imza atmı$ olan hatun. bi sonraki hedefi benim rekorum, sonrasinda da onu geçmekmi$.* * * * * hayirli olmasi dilemekteyiz özgür willy ilen birlikte.
ice agedeki mamut misali ** y kromozomum var benim de diye dola$irken, armada hotiçe götürüp kirmizi topuklu ayakkabi ve xx gerçegiyle * yüzle$tirmi$ menopoza girip leopar desenli ayakkabilarla dola$irken bile yanimda olacak xx kromozomlu biricik.

önüne 1milyon 2 tane m&m's serip, 1milyon 1 m&m sana 1 milyon 2 tane m&m's veremez ama ben veririm, beni seç diyecegim

(bkz: my little empire)
tü tü tü ma$$allah allah nazardan kazadan beladan saklasin dedigim hatun, çünkü birileri bu hanim kizimiza ve sevgilisine girdigim bütün entryleri kötülüyor, hatta sevgilisi de ayni durumdan $ikayet ediyor.

kiskanç sözlük yazarlarina burdan selam ederim.
efem biz bu hatunu seviyoruz, ohh çok mesuduz, giren çikan size.
şimdilik prenses konumunda olan, sonrasını benim kadar iyi bilen pufum..

karışmasın kimseler...
jandır, aşktır, zuuuuuzdur, herkesten her şeyden sıkıldığımda kollarımı açarak gittiğimdir, kocamaaaan bir kalptir işte o.. **** cam binada* en zor günlerde tek sırıtma sebebimdir.. sevdiceğiyle* üzerlerine nazar duaları gönderdiğimdir.. * *
(bkz: sözlükten ayar vermek)

kocaman seviyorum ben bu hatunu kocaman hem de sonsuza kadar hem de ...
(bkz: kiz tarafi)
aramizdaki okyanusa bi sürü bi sürü ülkeye ragmen habersizce ayni anda ayni $eye aglayabildigimiz, ayni diye bi sürü bi sürü örnek sunabildigim bebegeeem.
üzerinden üç ay geçse de heyecanı kaybolmayan elmalı turta. elmalı turtanın ne heyecanı olur mu demeyin, bu öyle bir turta.

elimden tutup sıcaklığını verse itiraz etmeyeceğim kesinlikle bu havada.

(bkz: sana geliyorum)