1. 1.
    bulgurun ufak tanelisi.
    ... frozen hopes
  2. 2.
    y harfinin çalışmadığı bir klavyede duygu yazmaya çalışan insanın yazdığı şeydir .
    -2 ... gerko
  3. 3.
    cikoftede kullanilan bulgur.
    ... dilencikral
  4. 4.
    ü'leri düşmüş dügü.
    2 ... dugu
  5. 5.
    dördüncü nesil yazardır. okuldaştır. sevgili kişisi en yakın arkadaşımdır, yoldaşımdır, candaşımdır, gardaşımdır.
    efenim ayrıca bu yazar kişisinin ulusların arasındaki alakayla ilgili bir alıp veremediği vardır. geleceği baya parlaktır. kendisi 5 dil bilmektedir. tüm bunlara rağmen kötü yanları da vardır, çok oburdur: yer yer doymaz. *
    hoşgelmiş... klavyene kuvvet...

(bkz: sözlükteki sevgililer)
    (bkz: beholderr)
    ... thexecutive
  6. 6.
    aşkın tanımı. hayatın her anının nasıl önemli ve değerli olduğunu hissettiren. jelibonum. emik kelimesini yaratma nedenim *. kalbimin sonsuza kadar koşturacak olmasının nedeni. kırmızının en çok yakıştığı, bakışları kaçırmanın en sempatik ve şirin durduğu. çok konuşmasına karşı çıkmadığım. nedeni olmayanımın nedeni.. benimin en güzel ekosu. sevdicek.
    2 ... beholderr
  7. 7.
    (bkz: kadınım) * * *
    edit:
    dugu:ben peter pan.i buldugumda o da wendy.ye a$ik olucak di mi?
    sylviaplathh:ne yazikki..
    -ben de buyu yaparim.
    -periler buyu yapmaz ki...
    -dogru periler sihir yapar. ben de a$k sihiri yaparim peter pan.a...
    -ama periler kendileri icin de sihir yapmazlar..
    -offf evet...
    -ama sen kendin icin degil ki peter pan icin yapiyorsun... sonucta sen onu wendy.den daha cok sevceksin...
    en yakın arkada$ımı* kendine peter pan yapan en bi sevdiğim tinkerbell...beholderrı çekip çevirebilme gibi özellikleri de olan süper yetenekli hatun ki$isi. her türlü manyaklığı birlikte yapmaktan çekinmeyeceğim, kızıl saçin yaki$tigi ender hatunlardan biri.
    ... sylviaplathh
  8. 8.
    iyi ki doğdun denilmesi en anlamlı..
    2 ... beholderr
  9. 9.
    onlu yaşları tamamlamış yazar... yirmilerin sonunu görebilmeyiyse sadece ummakta...
    (bkz: arılar kaybolmuş)
    (bkz: 2012 de kıyamet kopacakmış)
    1 -1 ... dugu
  10. 10.
    geçmi$ dogum günüsü kutlu olan koç burcu kadını
    en güzel dogum günü pirensesi... *
    iyki doğmu$ *
    ... sylviaplathh