Dolgundur benimkiler gibi.
dudağın güzelliğiyle alakasız cidden bazı kızların tükürük salgısından mı neden oluyor bilmiyorum ama çok tatlı oluyor.
ha milyonda bir olur böyle birşey o başka. kesinlikle çok farklı tatlar var.

toplam öpüştüğüm kız sayısı 2 bu arada.
Öpülür.
çevremde bir tane var. hazır ol ve saldır konumunda bekliyorum.
Uzerinde 1mm biyik olmasi ile butun zerafetini yitiren kizlardir ayni zamanda. Profilden cok belli oluyor, lutfen.
insanlar sürekli dudaklarinza bakar. Öpmek ise Sevgilinizin temel ihtiyacı olur. Hep iltifat alırsınız güzeldir. Tabi insanların siz konuşurken oraya bakması dışında.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/584726/
budur abi.
biraz dolgunsa bal dudak tabirine uyabilecek türden dudaklardır.
sex hayatında işe yarayabilir.
sözlüğü esra erol sayfasına çevirenleri göstermiştir.

ayrıca balım twitter sayfasını paylaşmak için açılmış bir başlık var zaten (bkz: sözlük yazarlarının twitter adresleri) hadi orda top koştur ip atla e mi yavrum.*
memeleri küçükse bir işe yaramaz. öp öp nere kadar.
tip olmadığı sürece dudak olsa ne sikime yarar, kese kağıdına ağızlık yapacak duruma damı geldik yuh amk.
Seksi kizlar.
14 şubat vesilesiyle ortada görünmemesi rica edilen kızlardır.

allah'ını seven evinden çıkmasın lan!
Tabii ki benim onlardan biri olma ihtimalimin çok yüksek olduğu konudur.

edit: hunharca eksileyin.
memeleri kucuk de olsa gideri vardir. arkadan kalcalarina dayanir,yiyisirsiniz. zaten butun gun ayakta buyuk gogsu kim tasicak. ne gerek var.
öpülesi kızlardır. yanakları da bir hayli güzel olur. okşanmalıdır. dize yatırılıp saçları sevilmelidir.
konuşurlarken gözlerine mi duduşlara mı bakacam derken ortada gidip geldiğim kısaca burnunlarına baktığım kızalar. hoş , burunları da güzel oluyor. kısaca bazı kızlar çok güzel.
etkileyici kızlardır.
konuşurlarken dudaklarına odaklanılmamasını rica eden kızlardır! ayıp denen bişi var!!!
bir sıfır olan kızlardır. tabi bütün güzelliği de önemlidir.