bugün

bir sıfır olan kızlardır. tabi bütün güzelliği de önemlidir.
konuşurlarken dudaklarına odaklanılmamasını rica eden kızlardır! ayıp denen bişi var!!!
etkileyici kızlardır.
konuşurlarken gözlerine mi duduşlara mı bakacam derken ortada gidip geldiğim kısaca burnunlarına baktığım kızalar. hoş , burunları da güzel oluyor. kısaca bazı kızlar çok güzel.
öpülesi kızlardır. yanakları da bir hayli güzel olur. okşanmalıdır. dize yatırılıp saçları sevilmelidir.
memeleri kucuk de olsa gideri vardir. arkadan kalcalarina dayanir,yiyisirsiniz. zaten butun gun ayakta buyuk gogsu kim tasicak. ne gerek var.
Tabii ki benim onlardan biri olma ihtimalimin çok yüksek olduğu konudur.

edit: hunharca eksileyin.
14 şubat vesilesiyle ortada görünmemesi rica edilen kızlardır.

allah'ını seven evinden çıkmasın lan!
Seksi kizlar.
tip olmadığı sürece dudak olsa ne sikime yarar, kese kağıdına ağızlık yapacak duruma damı geldik yuh amk.
memeleri küçükse bir işe yaramaz. öp öp nere kadar.
sözlüğü esra erol sayfasına çevirenleri göstermiştir.

ayrıca balım twitter sayfasını paylaşmak için açılmış bir başlık var zaten (bkz: sözlük yazarlarının twitter adresleri) hadi orda top koştur ip atla e mi yavrum.*
biraz dolgunsa bal dudak tabirine uyabilecek türden dudaklardır.
sex hayatında işe yarayabilir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/584726/
budur abi.
insanlar sürekli dudaklarinza bakar. Öpmek ise Sevgilinizin temel ihtiyacı olur. Hep iltifat alırsınız güzeldir. Tabi insanların siz konuşurken oraya bakması dışında.
Uzerinde 1mm biyik olmasi ile butun zerafetini yitiren kizlardir ayni zamanda. Profilden cok belli oluyor, lutfen.
çevremde bir tane var. hazır ol ve saldır konumunda bekliyorum.
Öpülür.
dudağın güzelliğiyle alakasız cidden bazı kızların tükürük salgısından mı neden oluyor bilmiyorum ama çok tatlı oluyor.
ha milyonda bir olur böyle birşey o başka. kesinlikle çok farklı tatlar var.

toplam öpüştüğüm kız sayısı 2 bu arada.
Dolgundur benimkiler gibi.