bugün

tekrar hacklenmiş sitedir.
hackleyen timin admini kapısının herkese açık olduğunu belirterek telefon numarasını ve ev adresinide yazmıştır.
ayrıca şu an anasayfadaki video:
http://www.izlesene.com/v...-geldi/247311?ref=embedv2
emeği geçen herkesi alnından öptüğüm, hackleme olayının icra edildiği site.
şöyle not bırakılmış site:

"BU BIR ULUSLAR ARASI TEKZIP DUZELTME HAKKIDIR

DTP SIZLER KÜRTLERIN PARTISI OLDUGUNUZU VE KÜRTLERI SAVUNDUGUNUZU IDDA EDIYORSUNUZ!
SAVUNDUGUNUZ KÜRTLER BU VATAN ICIN CANAKKALEDE SAKARYADA 18-20 YASLARINDA SEHIT OLAN BENIM KÜRT KARDESLERIMMI? BURASI MUSTUR YOLU YOKUSTUR GIDEN GELMIYOR DIYE AGITLAR YAKAN BU VATAN ICIN YEMENE GIDEN ORADA COLLERDE SEHIT OLAN KÜRT KARDESIMMI YOKSA
SOYU ERMENI YAHUDI OLUP TEK AMACLARI BU ÜLKEYI PARCALAMAK OLAN PKK TEROR ORGUTU MESUPLARINI VE ONLARIN SEMPATIZANLARI OLAN ASLI KÜRT OLMAYAN KALLESLERIMI SAVUNUYORSUNUZ?
BIR SEHIT OLDUGUNDA BENDE ASKERE GIDECEGIM BU VATAN ICIN SEHIT OLACAM DIYE HAYKIRAN DIYARBAKIRIN OZ EVLADI HAKKARININ GERCEK VATAN SEVERI BATMANIN BAYRAK ASKI ILE YANIP TUTUSAN BU GENCLER KÜRT DEGILMI:KÜRT TÜRK DIYE INSANLARI AYIRAN SI Z GIBI IRKCI FASIST LER ASLA TÜRK KÜRT KARDESLIGINI BOZAMAYACAK HIC KIMSE BU DOSTLUGU BU KARDESLIGI YIKAMAYACAKTIR
TURKIYE CUMHURIYETINE HER FIRSATTA HAKARET EDEN SIZ SOZDE IRKCI FASITLER
TBMM VERDIGI MAASI NEDEN ALIYORSUNUZ?ALDIGINIZ PARALAR BENIM TÜRK HALKIMIN VERGISI DEGILMI?OKADAR FASISTSENIZ MECLISIN YEMEGINI NEDEN YIYORSUNUZ?GERCI HER LOKMASI SIZE HARAMDIR:
BU VATAN HIC BIR ZAMAN BOLUNMEYECEK HER SEHIDIN INTIKAMINI MUTLAKA ALACAGIZ
SIZ DTP ACABA PKK DAN NE GIBI BIR RANT SAGLIYORSUNUZ BUNU BEN BILIYORUM AMA SIZEDE SORMAK ISTEDIM TÜRKIYEDE BUNU ÖGRENSIN
PKK AMERIKANIN VE TÜRKIYENIN DÜSMANI VE TERÖRIST BIR ÖRGÜTTÜR DIYEN AMERIKA VE TÜRKIYE YE KAFAMI TUTUYORSUNUZ
BIR GUN GELECEK BARZANINIZIN DE TALABANIZINDE KELLESINI BU ÜLKE ALACAKTIR,SIZI ACIKCA DESTEKLEYEN BELCIKA HOLLANDA AVUSTURYA ISVICRE VE DIGER ÜLKELERE DUNYANIN EN BUYUK SANAL SAVASI ILE MILYAR DOLARLIK ZARARLAR COK YAKINDADIR,YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMINATIDIR,SIZE KINIMIZI NEFRETIMIZI KUSUYORUZ;KAHPE TERORISTLER VE YANDASLARI
17 SEHIDIMIZE ALLAHTAN RAHMET DILIYOR SEHIT OLMA SEREFINE ALLAH C.C BIZIDE LAYIK GORÜR TEMENNISINDE BULUNUYORUZ::
Bu Sehit Cocuklari Birgün Sizden Bunun Hesabini Mutlaka Soracaktir."
türkçenin kurallarından bihaber kişilerin hacklediği site. bir yerde mesela dtp'liler için "sözde ırkçılar faşistler" demişler.

ek olarak; (bkz: #4127354)
terör örgütünün resmi sitesi. ulan onun sonunda bile tr var.
BU BIR ULUSLAR ARASI TEKZIP DUZELTME HAKKIDIR kısmına kıçımla gülmekten devamını okuyamadığım metni yazan kişi türk olduğunu iddia ediyorsa, kullandığı dili de türkçe zannediyorsa, hahahahahahah.
pkk nın ilerde başına geleceği şimdiden yaşamış olan sitedir.
siteyi hackleyen vatandaş belirttiği gibi, kanada da ikamet eden bir gurbetçimiz sanırım. iyi kötü türkçesiyle teröre lanet yağdırmış, bir şeyler yapmaya çalışmış, türkçe'yi nizami kullanıp, bir boka yaramayan, hayatı taş.ak geçmek olanlardan olmamıştır. kendi çapında tepkisini dile getirmiştir. helal olsun dediğim olaydır.
siteyi hackleyenler kim olduklarına dair şöyle bir bilgi vermişler;

AYYILDIZ TEAM

DUNYA HACKER BIRLIGI

ADMIN BARBAROS

ve şimdi bu arkadaşlar türk milliyetçisi öyle mi? geçiniz..
hackerlar tarafından

"TURKIYE CUMHURIYETINE HER FIRSATTA HAKARET EDEN SIZ SOZDE IRKCI FASITLER
TBMM VERDIGI MAASI NEDEN ALIYORSUNUZ?ALDIGINIZ PARALAR BENIM TÜRK HALKIMIN VERGISI DEGILMI?OKADAR FASISTSENIZ MECLISIN YEMEGINI NEDEN YIYORSUNUZ?GERCI HER LOKMASI SIZE HARAMDIR:"

şeklinde bölümleri bulunan gramer ve politik felsefe harikası metnin eklendiği sitedir.

"sozde ırkcı fasit, o kadar faşistsen meclisin yemeğini yeme. hem duvarı yıkmışlar hem briketleri kırmışlar. hadi duvarı yıktın anladık, briketleri niye kırıyorsun. briketleri kırmasaydı belki duvarı yeniden.."*

işte bu...
bugün yine haklanmış/hacklanmış sitedir.
(bkz: ayyildiz tim siber savunma ordusu)
şu dakikalarda bir baskadir benim memleketimi dinleten örütbağ adresi. keşke hep böyle kalsa.
(bkz: dtp nin resmi sitesinin hacklenmesi)
(bkz: iç yağlarının erimesi)
onaylamadığımız şekilde hacklenmiştir diyerek popomu kurtaracağım site. halbuki bu site barışa, dostluğa çoook büyük koccaman katkılar yapmıştır. ne diye hacklersiniz, kızdım.
an itibariyle kapanmıştır. ee partin kapanacak da internet siten kapanmayacak mı?
http://www.bdp.org.tr'ye yönlendirilmiş site!