bugün

ayyıldız team adlı beyaz hacker takımı tarafından gerçekleştirilmiş eylem.

http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2008/10/23

--spoiler--
"Biri şehit olduğunda ben de askere gideceğim, bu vatan için şehit olacağım diye haykıran Diyarbakır'ın öz evladı, Hakkari'nin gerçek vatanseveri, Batman'ın bayrak aşkı ile yanıp tutuşan bu gençler Kürt değil mi? Kürt-Türk diyen insanları ayıran sizin gibi ırkçı faşistler asla Türk-Kürt kardeşliğini bozamayacak. Hiç kimse bu dostluğu, bu kardeşliği yıkamayacaktır. Sizi kınıyoruz. Kahpe teröristler ve yandaşları. Vatan hiçbir zaman bölünmeyecek, her şehidin intikamını mutlaka alacağız. Siz DTP acaba PKK'dan ne gibi bir rant sağlıyorsunuz? Bunu ben biliyorum ama size de sormak istedim. Türkiye de bunu öğrensin. 'PKK, Amerika'nın ve Türkiye'nin düşmanı bir terörist örgüttür' diyen Amerika ve Türkiye'ye kafa mı tutuyorsunuz? Bir gün gelecek Barzaninizin de Talabaninizin de kellesini bu ülke alacaktır. Sizi açıkça destekleyen Belçika, Hollanda, Avusturya, isviçre ve diğer ülkelere dünyanın en büyük sanal savaşı ile milyar dolarlık zararlar çok yakındadır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. 17 şehidimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Bu şehit çocukları bir gün sizden bunun hesabını mutlaka soracaktır."
--spoiler--
sanal alemdeki askerlerimizdir bunu yapan canlar. alınlarından öpülmeli bu yiğitlerin.

(bkz: cyber-warrior)
Yüksek Dağların zirvesinde kartallara ve yılanlara rastlarsınız, oraya kimi uçarak kimi SÜRÜNEREK gelmiştir ama asla yurdum hackeri çalışmıyor dedittiremzsiniz bana.
olması yapılması gereken olaydır. helal olsundur.
eğer söz konusu hackerlar, pardon örümbağ anti-terörist timi elemanları görev başındayken bilgisayarları fazla ısındığı için patlarsa ve onlara bir şey olursa, bu kahramanların yedi sülalelerine maaş bağlamak, çocuklarını hatta torunlarını istedikleri üniversiteye sınavsız almak lazımdır. bunun için hemen bir yasa çıkarılsın artık, daha ne duruyorsunuz ki?
tarafımdan yönetilmiş operasyondur. operasyon neticesinde bir takım bilgiler elde edilmiş ve gerekli mertebelere iletilmiştir. halkımızın refahı için yapmayacağımız şey yoktur. korkmak çare değil, korkulan şeye atılan bir adımdır.
haberin yorum kısmına ahalice yazılan yazıları veya diğer sitelerde yapılan yorumları görünce türkiye'de bazı şeylerin londrada ters akan trafik gibi ters akdığını, anlaşıldığını, algılandığını anlamış olduğum mesele.

(bkz: sağ ın sol olması)
(bkz: sol un sağ olması)