bazen o kadar dert tasa içerisinde insanın her şeyi yok edesi geliyordu ki hah ben onu yaptım işte her şeyi yok ettim ve geriye sadece ben ve yaşanmışlıklarım kaldı şuanda böyleyim ama zamanla kendi özüme döneceğim şuanda mutlu değilim ama halen yaşıyorum ve yaşıyorsan umut vardır.
Genelde yaşadığım şeydir. Yani böyle özel sayılan günlere çok bir değer vermem ama insan bi arar be. Hadi arayamadınız bari mesaj atın. Neyse olsun.
görsel
Bende yaşadım kardeşim geçmiş olsun mu desem ne desem sevilmemek böyle bir duygu heralde.
Annem ben ve kardesim oluruz baskada kimse yok.
Acı bir durumdur. insanın yalnızlığını yüzüne vurur.
doğum günü kutlamışlığım hiç olmadı. o gün çoğunlukla artık uyuyacağım zaman aa bugün doğum günümmüş diye fark ettiğim sıradan bir gün olmuştur. bundan da şikayetçi olmadım.
hep yaşamak istediğim bir olaydır.
her sene yaşadığım durumdur ayrıca yaz ayına denk geldiği ve günleri de unuttuğum için sıradan bir gün gibi geçer bende zaten çok sonra fark ederim.
içerim genelde mayıs 7 lerde. Arkadaşlarla da içeriz.
ben genelde arkadaşlarıma doğum günümü söylemem. genellikle yalnız geçer o gün.
Doğum gününde terkedilmek vardır koyar, ama zaman gösterecektir tek koyan karşı taraf olmayacaktır.
Dogum gunumde anamurdan canakkaleye yolculuk yapacagim iin bir gun oncesinden kutlamistik. Dogum gunumde de tek basima otobus yolculugu yapmistim insani uzer tabi..
Doğum günlerimde yalnız olmak veya olmamak umrumda değildi eskiden. Hatta arayan olur diye telefonumu uçak moduna alır, atılan mesajlara da alelade cevaplar verirdim. Bu yıl öyle yapmadım. ilk defa doğduğum gün hatırladığım için kendimi çok mutlu hissettim. Mesafelere ve geçen zamana rağmen unutmayan arkadaşlarım, ailem sayesinde susmayan telefonum bu kez şükür sebebim oldu. iyiki varlar.
arkadaşlarım kutlama partime gelmedi diye yalnızlıktan dem vuruluyorsa o yalnız olmak; yalnız olmak değildir. zaten en iyi doğum günü aile arasında kutlanandır bence.
Sevmiyorum bu Doğum günleri. Saçma sapan beklentiler. Ne aldılar ne süprizi var. Gereksiz mutsuzluk yaratma şeyleri.
lüzumsuz bir duygusal dışavuruma gerek yok gerçekten.

kalan 364 gün içinde ihtiyacınız olan herhangi bir günde yanınızda birisini görmeniz kendinizi çok daha iyi hissettirecektir, emin olun buna...
Yaşadım, biliyorum. Ne kadar önem vermeseniz de üzüyor insanı.
Dogum günü kutlamayı sevmem dogum günümü de sadece facebooktan kutlarlar bazı istisnalar dışında. (whatsapptan kutlayanda oldu.) tüm bunlara rağmen bir kaybım olduğunu düşünmüyorum, yalnızlık bir armağandır. dünyada yaşlanmaktan korkan insanların, her sene bir yaş daha yaşlanmasını kutlaması kadar saçma bir olay yok.
insan yalnız doğup yalnız öldüğü gerçeğini münasebetsizcesine hatırlatan bir gün.
benimdir.
Tercihtir.
Aslında büyüdüğünün de göstergesidir. Sayılar artık çekici gelmez, yetişmen gereken bir şeyler yoktur aksine hayatı yavaşlatma kaygısı başlar.
Hiç yalnız olamadım, olmak da istemem sanırım.
doğum günü kutlamadığım için koymuyor gibi oluyor ama koyuyor be.
Bir bar taburesi ustundeysen de paramparçasın demektir.
Korktuğum durumdur. Şimdiye kadar ya ailemle ya da arkadaşlarımla birlikte geçti çok da mutluydum her seferinde. Yalnız geçtiğinde kimsenin eskisi kadar ziklemedigini farketmek gurur kırar be..