bugün

dünyanın en çok beyin yetisi gereken oyundur. Günümüz itibarı ile sayısı 110'a kadar ulaşmış karakterle(hero) oynanır.

Akasha, windrunner, shadow fiend ve goblin shredder "tr" best olduğum herolardır. *
garena da oynayan varsa ulaşın beyler.
bir çokları gibi bizde de yurt odasını internet kafeye çeviren telefondan sınırsız internet alıp telefon patlayana kadar ısınsa da o telefon faturası rüyalara girse de bırakılamayan oyundur. Rubick ve puck'la akıl alırım bu arada. *
aşırı derecede bağımlısı olduğum oyundur. oynamak için gerekli şartlar:

-yüksek zeka seviyesi
tek şart budur. düşük zekalı insanlarla oynamanın ne demek olduğunu bir gün olur da oynarsanız ve gerçekden iyi bir oyuncu olursanız bunun ne demek olduğunu anlarsınız.
Evde hazır halinin linkini aradığım oyun. Varsa benimle paylaşabilecek ben açığım. Ne oynardık zamanında be!
7.74 AI haritasında botlarin aklı çalışıyor ilk başlayanlar için iyidir. Sonra online gidersin olmassada lol oynarsınız ama tr de oynamayın.
Bu gun kankamin, "Allah onun belasini versin" dedigi oyun. Cok guldum yeminle. En cok da karakterlere ettigi beddualara guldum. Oyle bi oyun iste, demek isterdim fekat kankami hic boyle gormemistim.
tanrının biz aciz kullarına bir lütfudur.
Sahura kadar atılmaktadır.
Bir allahin kulu şunu öğretsin bana.
hayatımı mahveden oyun, halen oynuyorum işin tuhaf tarafı *
Weplada oynayan sevgili yazarlarımız nickimi görür görmez beni tanıyacaklardır, evet o benim.

Edit: niye eksiledin adamım zamanında iyi koydum heralde.
bir lojistik firması.
oyunu öğrenme aşamasındaysanız ben herşeyi bilirim edalarına girmeyin oyun çok detaylıdır.Her heronun her itemin karakteristiği buff ları birbiryle etkileşim halindedir.Tüm bunlar size zor geliyorsa lol e başlayın.Yüzeysellik basitlik lol de saklı.Her türlü sorunuza da açığım.
dota pişmanlıktır. saatlerin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. hayatınızı çalar.
zalım. sebebim oldun.
--spoiler--
"vi sitter här i venten och spelar lite dota."
''tum gun yaptigin sey bu,ventrukulunde oturup dota oynamak''.
--spoiler--~~
basshunter'in sarkisindan alintidir.
witch doctor favorimdir. garenada oynayanlar ulaşsın. nick aynıdır.
3 yıldır hunharca oynadığım, fakat son 1 aydır bırakmaya çalıştığım oyun. Dota kesinlikle pişmanlıktır.
Hiç bulaşmayın. "ne olacak bir oyun oynayıp çıkarım" mantığının işlemediği oyun. Yıllarımı heba ettim ama artık oynamıyorum. mutluyum
7 yildir oynadigim oyundur.Weplacilar beni hemen taniyaacaktir.Kendi sunucumuzu kuruyoruz dotacilar PM atabilir.
yılların eskitemediği oyun. wepla'cı kardeşlerimden pm bekliyorum.
Özlediğim harita. 6 yılımı verdiğim fakat Türkiye dışında herhangi bir başarı elde edemediğim oyun. Dota 2 den sonra dota bildiğin laglı gibi geliyor.
birçok üniversiteli gencin okulunu uzatmasına sebep olan oyun. yine de helal olsun emek verdik yıllarca.
balanarla estirdiğim oyundur.

fakat oynayalı daha 1 hafta oldu.