bugün

entry'ler (28)

güldür güldür ün ulu sözlük ten araklama yapması

sıradan bulduğum olaydır. muhtemelen adam semih sentürkün hırvatistana attıgı gol diye arattı ve ulu sözlüğe geldi. ve entryden yararlandın. sözlüğün amacıda buydu zaten.

venus bella

ayyy demeyin öyle ben kız sanıp yazdımdıydı.

casey üzümlü kek

yapılışını bizzat gördüğüm kektir. 1 yıl önce o kekten günde 24.000 adet üretiliyordu. o kekin uzun süre bozulmadan kalabilmesi içinde at yağı ve tavuk derisi kullanılır. ama tadı fena değil.

babaların oğullarına karşı en çok kullandığı küfür

çorabımı çıkar.

sözlük yazarlarının itirafları

en büyük ruhsal sıkıntımdan bahsetmek istiyorum. şiddet eğilimi. fakat farklı bir durum var yumuşak şeylere. yada böyle farklı dokulara. birde canlı olursa. bir kaç örnekle anlatayım. mesela şuan yanımda duran akvaryumun içindeki balıkları sıkarak öldürmek istiyorum. ve sonunda vicdan yapacagımı bilmesem dakka düşünmeden yaparım. sadece istiyorum! yani anlam veremediğim şekilde.. o balığı avcumun icinde sıkıp o hissi hastalıklıca yaşamak istiyorum. beni daha fazla zorlayan durumlarda var mesela bir bayanın göğüsleri. sapık yada sapkın değilim.. sadece o göğüsü böyle sıkmak istiyorum. hatta ısırmak ! hemstırlarada büyük ilgim var! yani aktif olarak petshopa giden birisiyim defalarca elime alma fırsatı yakalım abi sıkmamak için kendimi zor tutuyorum. ve bu bana hayatım bir çok noktasında sorun yaratıyo. otobuste okulda dışarda insan birinin göğüsünü (cinsel amaç dışında ) neden sıkmak istesin! yaklasık bir 5 yıldır bu durum böyle. kendime hakim olamıcak derecelere geliyorum ve ortamdan uzaklasıyorum. nedenini arastırdım ama sıfır sonuç. neden bölye hissetiğime dair en ufak bir fikrim yok. yardım almayı düşünüyorum ama bu durumun büyümesinden korkularım var. ve param yok. bildiğiniz birşey varsa bi yeşillendirin.

pembe sütyen rose şarap ikilisi

pembe jartiyer ile kombine edilebilir.

knight online piyasasındaki rezalet

+3 claveri 5 m sattığım günleri özlerim yanılmıyosam bi 5 yıl önceydi.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

Lokasyon: Ankara
Meslek: öğrenci(ama zengin)
plus özellik: bel kuvvetli duvara çivileyebilir.
eksi özellik: trip & naz cekecek hali yok.
boş ev durumu: 7/24
ayrıca sohbetimde sağlamdır. birde 2 çift laf edebilcek bi insan olursa. hatta cağdaş kezbanlıktan sıyrılmış özgün düşüncelere sahip bir bayan olursa tadından yenmez.

ned stark ın içince sapıtan kızları

fenaaki ne fena tabi baba yok başlarında (bkz: game of thrones sezon 1)

ned stark ın içince sapıtan kızları

içinizdeki (bkz: game of thrones) aşkını öldürebilir

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=5o_GPDKMZko)

sevişirken zeytin yağı kullanmak

göz kamaştıran parlaklık için kullanılabilir. katı yağıda partnerinizin üzerinde eritmeyi deneyebilirsiniz.

bir erkeğin en zavallı olduğu an

açık ara sevgilisinin önünde dayak yemektir. yaşadım ordan biliyorum. hatta vites yükselterek devam ediyorum. sevgiline biri laf atınca ses çıkartamamak.(basıma gelmedi)

babaya orospu çocuğusun diye mesaj atan evlat

bazı babaların hakettiği durumdur. mesela benim babam. ama ben demiyorum neden ? çünkü babannem orospu değil. hacı kadın.

kızlar soruyor erkekler cevaplıyor

(bkz: sözlükteki kız yazarları nasıl ortaya çıkartırım)

not: yalnız entyleri okudumda nasıl saçma sorular var lan.

(bkz: sözlükten anlamsızca soğumak)

slark ın günlüğü

ben hayatımda ilk kez birinin gözlerine baktığımda, hangi gözüne bakacağıma karar veremiyorum. birine bakarken hemen ötekine de bakmak istiyorum, diğerinin hatrı kalmasın diyorum. sahi niye iki göze de aynı anda bakamıyoruz ki sanki.
gerçi tek gözüne bakarken bile aklımı kaybedecek gibi olduğum birinin iki gözüne aynı anda bakmak intihar olurdu herhalde.

ankara üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi

sanıldığının aksine cebeci kampüsünde değildir. altındağ diye geçer fakat aslen mamaktadır. ankara hastanesine bitişiktir. kimse bilmez yerini. kız yoğunluklu bir fakültedir. hemşirelik ebelik gibi bölümleri içinde barırındırır. son olarak başka tercihiniz varsa orayı yapın derim.

sözlük yazarlarının nefret ettiği davranışlar

yapmacık davranış gösteren kız iğrençliği diye bir şey var. mide bulandırır.

topluca intihar ediyoruz kampanyası

(bkz: yazzık la bu kimin çocuğuysa)

slark ın günlüğü

Sayın sözlük bazen içimden gelenleri buraya dökmek istiyorum. o yüden böyle bir başlık altında toplama kararı aldım. zaman zaman girip yazıp çıkıcam. sözlük yazarları çok da umrumda değiller (bkz: canınız cehenneme) ama yorumlarada açığım.

ilk olarak en büyük ruhsal sıkıntımdan bahsetmek istiyorum. şiddet eğilimi. fakat farklı bir durum var yumuşak şeylere. yada böyle farklı dokulara. birde canlı olursa. bir kaç örnekle anlatayım. mesela şuan yanımda duran akvaryumun içindeki balıkları sıkarak öldürmek istiyorum. ve sonunda vicdan yapacagımı bilmesem dakka düşünmeden yaparım. sadece istiyorum! yani anlam veremediğim şekilde.. o balığı avcumun icinde sıkıp o hissi hastalıklıca yaşamak istiyorum. beni daha fazla zorlayan durumlarda var mesela bir bayanın göğüsleri. sapık yada sapkın değilim.. sadece o göğüsü böyle sıkmak istiyorum. hatta ısırmak ! hemstırlarada büyük ilgim var! yani aktif olarak petshopa giden birisiyim defalarca elime alma fırsatı yakalım abi sıkmamak için kendimi zor tutuyorum. ve bu bana hayatım bir çok noktasında sorun yaratıyo. otobuste okulda dışarda insan birinin göğüsünü (cinsel amaç dışında ) neden sıkmak istesin! yaklasık bir 5 yıldır bu durum böyle. kendime hakim olamıcak derecelere geliyorum ve ortamdan uzaklasıyorum. nedenini arastırdım ama sıfır sonuç. neden bölye hissetiğime dair en ufak bir fikrim yok. yardım almayı düşünüyorum ama bu durumun büyümesinden korkularım var. ve param yok. bildiğiniz birşey varsa bi yeşillendirin.

gece mezarlıkta slark ı görmek

sağlam güldüm kardeş :D (bkz: o değilde benim niki kesin)