doritos un sosla birlikte yenilen urunu
(bkz: dippas)
aslında sosu evde de yapılabilen cips. ama yine de cipsi yoğurtla birleştirme gibi şahhane bir fikri piyasaya sunduğu için doritosu tebrik ederim. **
yeniden çıkması gereken sos. (bkz: hepimiz doritos dippas ız)
mükemmel bir icattı ama piyasadan kaldırdılar nedense.
özlenilendir.
ulan mail filan atsak bir şey yapsak yeniden üretilir mi acaba. yetkili abilerim siz bu ürünü yeniden çıkarın. hepsini ben alırım lan kimse almazsa. hadi onu da geçtim şu sosunun târifini ver bâri. lütfen lan!
neden taklitlerinin yapılmadığını anlamadığım cipstir. çeşitlerini falanda arttırın şunun (tabi önce kendisini geri getirin).
terkar satılmaya başlansın ulan! dediğimdir.
buradan yetkililere sesleniyoruz.
bekliyoruz.
iyi hoştu tamamda tarifi çok basit yani doritosun yeniden piyasaya sürmesine gerek yok. iki dakikada şipşak hazırlanabilen basit baharatlı bir sos neticede.
lays kaşık cips ile geri dönmüş efsanedir. *
hiçbir cipsin yerini tutamayacağı efsane tat. hadi sosunu evde yaptık diyelim peki ya o sade cips...
bir doritos extreme değildir.
Bir dönem delicesine yediğim cipstir.

Neden yayından kaldırıldı anlamak çok güç.
Vay be boyle bi cips vardi. Guzeldi bence sade bi cips icinden de yogurtla karistirilsin diye baharat cikardi. O zamanlar daha guzeldi sanki dunya amk simdi cipsler bile bi ibne gibim pust gibim.
eğer talep çok olursa bumbo gibi yeniden satışa sunabilirler.
Cips sosu çıkardı içinden, yoğurtla karıştırıp yerdik bandıra bandıra. Ne gader güssel olurdu.
Yere serilen sofra bezi üzerine koca bir kase doritos, yanına soslu yoğurt ve televizyon..

Herkesin hatırlamayacağı efsanevi doritos ürünüdür. Acilen geri gelmesi lazım bunun. Bundan aldığım tadı ve zevki yıllardır arıyorum hala bulamadım.
görsel

Geri geldi...

https://www.carrefoursa.c...boy-cips-140-g-p-30458551
Bimde bulabilirsiniz. Eski tadı ve lezzetli.