1. 1.
    televizyon sunucusu, oyuncu ve oryantal dansöz. az önce çöz bakalım adlı yarışmada karşımıza çıktı ve 17 yaşında bir oğlunun olduğunu söyleyerek hepimizi şoka uğrattı kendisi...

sitesi şuymuş: http://www.doraercan.com/
    ... tarumar
  2. 2.
    an itibarı ile medya kralı programında oryantal dansı yapmaktadır.
    bir erkek dansöz gibi oynamakta. bu güzel dans türünün hakkından gelememektedir.
    2 ... babavepic
  3. 3.
    performansı çok kötü olan hatun kişi.

(bkz: oryantal)
    1 ... vitality
  4. 4.
    Filiz aker'in yeğeni.

Bu kadın bir haltlar biliyor ama saklıyor. Zaten bir dediği diğer dediğini tutmuyor. Hiç birebir tanismadigini iddia ettiği vatan şaşmazla eşi ve kendisiyle birlikte olduğu fotoğraf ortaya çıkınca vatan için çok üzüldüm çok sevdiğim bir arkadaşımdı demeye başladı. kadin mesleğinin hakkını veriyor hacı iyi dansözlük yapıyor. Ama haberi olsun binlerce dansöz var.
    3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    dora ercan

Vatan şaşmazla teyzesi arasında iki taraflı oynayıp laf taşıyarak bence ortalığı karıştırdığını düşünüyorum ve işin bu raddeye gelmesine sebep olan süreci çok iyi biliyor ve bir şeyleri saklıyor gibi. Ayrıca şuraya yazıyorum bu az ünlü teyzesinin ölümüyle gündeme gelmesini fırsat bilip ya işte benim stilim tarzı programlarda boy gösterecek veya dizlerde falan oynayacak en kötü ihtimal tanınırlığının artmasını fırsat bilip oryantelliğe geri dönecek.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    At kafası vatan suçsuz diyerek hiç bilmediğini iddia ettiği olayda aslında bir şeyler bildiğini itiraf etmiştir.
    2 ... 1inci geleneksel turnuva