islam mantık dinidir. kendi dışkısını yiyen, hatta içinde debelenen hayvanın etini yiyecek kadar midesizseniz diyecek birşey yok. hiç merak etmiyorum, helâl olsa bile yemem.
haklı beyandır bunu ben defalarca dile getirdim ama hep eksilendim.
(bkz: domuz etinin lezzetli olması)
(bkz: domuz jambon)
(bkz: domuz salam)
Yaban domuzu değil de pembe den bahsediyorsak leziz diyen kadar ezik değildir.
o zaman fare de yenilebilir, veyahut orangutan da hissiyatı veren yazar beyanatı. onlar da yaratıldı, senin yemen için. Sana değil beynine acıyorum, orada çok işkence çekiyor olmalı
Amerika da kilosu 1 dolar olan ettir.
Pis değildir ama güzel de değildir benim hoşuma gitmedi şahsen.
domuz etini yemeyen herkesin Müslüman olduğu için yemediğini sanan düşük seviye kişilere sesleniyorum;

domuz etinin satılmadığı ve yenmediği bir coğrafyada domuz eti satan yer aramak ve yemek için emek sarf etmek gerekir, değer mi, değemez.

bunu yapmak, zürafa eti satan dükkan aramakla eş mantıkta.
acinasi insandir. en az 1000 kez yemistirim.
Yaban domuzu olacak ama çiftlik değil. Yahut büyük bi arazi içinde serbest, doğal beslenen domuz ise sıkıntı yok eti leziz olur.
bos yere nefes tuketen tatli su muslumanidir.

b.ktan b.ktan seyleri mideye indirir ama domuzu pis zanneder.

madem allahiniz domuz etini yasaklayacakti, neden domuzu yaratti?

cahiller sizi.
hristiyanlıkta domuz eti yenilebilir birçoğuda yer ancak yemeyende çoktur hatta kendi bokunu yiyen havyanı ben yemem diyen bile vardır bunları bilmeyen cahil bir çomarın açtığı başlıktır büyük ihtimalle hayatında kıymadan başka birşey yememiş eziktir.
domuz eti dünyanın en çok yenen etidir. yiyene de bir şey olmaz. çocukluktan beri aptal korkularla yetişitirilirsen her şeyde yanlış görürüsün.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pork
Aslında hiç de ezik olmayan sağlığını düşünen zeki kişidir.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
hayatında bir kilo kıymayı bir arada görmemiş, martı eti artı ayran iki liraya karın doyuran ezikler domuz filetosu falan demezler mi aman tengrim *

Migros'a gitmesini talep ettiğim eziktir; orada satıyorlar.
buyuk ihtimalle tatli su muslumani bir eziktir.

domuz'un pastirmasi, mantisi, haslamasi, mangali enfes olur.

yaz gelse de bir mangal yapip izgaramiza dizsek domuz filetolarini.
Ne boş başlık ne boş entryler . Domuzu istemesekte yedikte haberimiz yok uzatmayın.
Ben domuz Eti azıma bile dokundurmadım istemiyorumda . (bkz: Ateş seni çarıyor)
avrupalı ailelerin çoğu evlerine domuz eti sokmazlar. domuzun tadı o kadar ahım şahım değildir. mesela steka i yapılmaz domuzun. schnitzel mesela orijinali domuz olmasına rağmen almanya´daki schnitzel hausları schnitzeli dana etinden yapıyolar. avusturya´da bile genelde böyle bu.

ama tabii bikaç kere yedik, tadını biliyoruz, ama gelgelelim, yememeye özellikle özen gösterdiğimiz, bazen yanıldığımız, doğrudur.

domuzun tadı iyi değildir, ve domuz eti çok çabuk bozulur. çok da yağlıdır domuz eti.
Bu başlığı açanın nasıl bir özenti olduğunu biliyordur.
(bkz: ateş seni çağırıyor)
Valla koreliler seviyormuş. Ve en pembe olan domuzu seçiyorlarmış onlar daha temiz oluyormuş gibi şeyler duydum.
domuz eti yenmez zındık tadı bok.
Cibilliyetini sorduguladigimin evladı internete para veriyorum. Bir de foto açmış sığır.
Geyiğin bokunun yendiği hatta sindirimi tam olmayan bütün geviş getiren hayvanların bokunun yenilebildiği gibi tavuğun kendi bokunu yediği gerçeği doğada tek eşlilik gibi bir kavramın çok az olmasından dolayı(yani domuz gavat deildir) parazit konusuda her hayvanda vardır ve ii pişirilmesse bulaşır ha kırmızı et biraz daha az pişirilir o ayrı çok yağlı olması dışında domuz ne çok güzeldir ne de kötüdür.Olsa olur olmasada aranmaz hani. (bkz: koşer)