bugün

(#35448870) entrysi ile hakkında fake olduğu dedikodusu çıkan on birinci nesil yazar. binlerce entry girmiş, kimse de hoş geldin dememiş.

--

şimdi bakın çok enteresan eskiden yeni yazarlara nickaltı açılırdı... artık pek takmıyorlar sanırım...
selanik göçmeni yazar. birr taneniz de hoşgeldiniz demedi aşk olsun size.
aklıma rembrandt ı getiren yazar. fotoğraf atınca nickaltı açılmış değeri sonradan anlaşılmıştır.

sen binlerce entry gir başlığın açılmasın ama bir foto at buralar dolsun.

(bkz: reserved)
bu yazarı bi filmde gördüm sanki ama neyse yanılıyor olabilirim.
(bkz: dolly hanım ne yapıyorsunuz)
(bkz: sabri bey napıyorsunuz)
görsel
http://www.uludagsozluk.com/e/35201454/

Sözünü tutmamış bir yazar. Cık cık cık olmadı şimdi.
Anneme alman gelim buldum diye yutturabilirim, azıcık disiplinli davransın yeter. Hatta disiplinli davrandiktan sonra tüm ilçeye yutturabilirim.
kültürlü efendi bir yazar.
fake değilse acilen yürüme işlemlerinin başlatılması gereken sarışın afet. çorap fetişim var bacım paylaşma öyle çoraplı, jartiyerli fotoğraflar.
sanki bıçaklasan içinden süt çıkacak.

beyaz tenli yazar.
Bıçaklayınca içinden kan çıkan yazardır. Süt falan çıkmaz saçmalamayın.
görsel
mesaj atılmıyor kendisine. arkadaş olmamız lazımmış. olalım o zaman *
sözüm meclisten dışarı xxx sektöründe bu isme benzer isimde bir hatun vardı galiba...
ayaklarının ayakkabı içermeyen görselleri ayakkabılı olanlara göre daha hoş.

(bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
çok da umrumdaydınız topunuz gelin.

https://galeri13.uludagso...m/718/kudurun_1268847.jpg
feyk meyk erik gibi maşallah.
mesaj alımı kapalı olan yazar. neyse haftaya ilkokullar açılıyor senden kurtulcaz.
bizim oralardan göçmüş yazardır zira saçları teni ve sanırım gözleri ele veriyordu zaten. tahmin edilesiydi .

yazmaya devam etsindir.

en azından aklı başında bir feminist görelim.
o yazar
biz azar..

yeme de yanında yat. sabahlar olmasın. erkek arkadaşının yaşadığı hazzı hayal bile edemiyorum. saygılar.
yalarun.
seninle cehenneme bile gelirim. öyle bir güzellik.
tanrıça.
açık ara sözlüğün en güzel kızı. selanik gocmenidir. kadikoyde gorusmek isterim kendisiyle. sohbet ederdik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar