1. 1.
    Bu zor zamanlarda yanımızda olan yazar. Helal olsun sana.
    3 -10 ... nazorellaschulz
  2. 2.
    Sözlükte haksızlığa uğrayan her yazarın arkasında olan fedakar yazar. Bilgi birikimi çoğu yazardan üstündür ve çift anadal yapmakla uğraşmaktadır.
    2 -23 ... dolar 7 oldu amk
  3. 3.
    çift anal yapmakta olduğunu iddia eden yazar.
    4 -4 ... sempatik degil ama yakisikli
  4. 4.
    Kankiştolarına, “kanka sizi o kadar övdüm hadi bana biraz nick altı girin.” diye ağlamış yazar.

Allah hayal gücümün belasını versin, bu konuşmayı gözümde canlandırdım şu an.

Dolar 6 ya indi bu arada.
    9 -3 ... larashelby
  5. 5.
    Eski nickinde nik6si dolu olduğu için böyle şeylerle uğraşmak istemeyen yazar. Üstelik bazı şişman ve sivilce dolu yüze sahip çirkin kızların diline düşmüştür.
    2 -3 ... dolar 7 oldu amk
  6. 6.
    Kimseye bir şey için ağlamayan yazar. insanlığı da öğretmesi gereken yazar. Üzülerek bazı haset ruhlu insanların diline düşmüştür çıkması dileği ile.
    3 -2 ... nazorellaschulz
  7. 7.
    suriye'li aşiret liderleri her türlü ticarette dolar yerine türk lirası kullanacaklarını söyledi(ler).

https://www.aksam.com.tr/...rini-soyledi/haber-766635
    1 ... atabaka
  8. 8.
    Ellerinde ki doları kur 7 tl olduktan sonra bozduran fırsatçılar birde çıkıp ülkeyi düşünüyormuş gibi naralar atıyor.
    1 -2 ... skip 61 kenara
  9. 9.
    Kaprisli bir tip çift anadal yapıyorsa muhtemelen 22 den büyük olamaz 22 den büyük değilse ciddiye almaya gerek yok ciddiye almaya gerek yoksa yazmamak lazım ciddiye alacaksak neden burda yazalım sonuç olarak bir yazar nick altı kavgalı diller çatallı
    (bkz: hayat size güzel)
    1 -2 ... mosinnagant
  10. 10.
    bana gece 3 te felsefe yapma diyen yazar. entrylerimi girerken ona soracağım bundan sonra anlaşılan. olur paşam ya, sen nasıl istersen.

t: heyecanlı bi deliğkanlı.
    2 -2 ... melikbaybars