bugün

Merak edilendir.
Ben bayram tatili hazırlığı yapıyorum. Dolar isterse 30 olsun, umrumda olmaz.
Btc ile paramın değerini koruyorum. Ytd.
Grafik izliyoruz napalım?
görsel
alamancı abim var. onun gölgesinde yaşıyorum. beni adeta hayata döndürdü. her türlü yardımı yapıyor. Tanrı razı olsun o abiden.
görsel
tam olarak bunu.
görsel
tam olarak bunu.
Bir şey yapmalı mıydık?
50 liralık benzin alıyorum yine !..
(bkz: dolar yükselirken kadıköyde içen kız)
malum şahsın mitinglerinde belirtitği gibi 'ooooooohhhhhhhhh' diyor geçiyoruz.
görsel
görsel

Bir şeyler atıştırıyormuşuz.
25 liraya dolar almak artık hayal.

şu an gidin serbest piyasadan, özel veya kamu bankalarından dolar almaya kalkın ve bakın kaç lira ödeyeceksiniz.

https://www.uludagsozluk.com/e/46484099/
gelir şimdi deli, kudurun, Ecevit, japon 154 yen falan der! açmayın şöyle başlıklar...
Yazlıkta kahve içiyorum.
ingiltere %5 faiz verirken...
Bizdeki bu faiz ve dolar hareketleri ve kaputalizm zapturap altındayken dışardan para gelmez. Adam kar edemeyecek çünkü. Ülkeye güven sıfır çünkü. Cds dedikleri bok da "bak hacı sen bu ülkenin kağıdını aliyon ama batar ya da üstüne yatarsa diye gel sigorta yapalım dediği yüzdelik puanı %5!!!

O yüzden bir kere daha artıracaklar faizi eli mahkum da %25 in üstünde de ekonomiyi resesyona sokarlar.

Bu yüzden yükselmeye devam edecek. 10 ay sonra yerel seçim var diye baskılamaya çalışacaklar da yakacak para altın yok. O yüzden eli mahkum doları da bir tık daha salacaklar bile bile. Hele seçimden sonra bir kere daha zıplar bu.

Ben ne yapıyorum?
Tl nasıl daha fazla borçlanırım diye düşünüyorum cektiğimle bir şeyler almak için hele de minimum %60 enflasyon varken.
Soylu “oooh” cosplay yapıyorum.
"dol karabakır dol" türküsünü söyleyerek dolar mı dolmaz mı diye bakışıyorlar.
spor salonu kaydını yenilettim. aklıma en iyi yatırım gibi geldi
31 e devam.