bugün

Saçmalık en fazla 6 olacaktır.
şöyle bir kıyamet kopsa da sel olsa da yanardağ patlasa da dolar 8 lira 9 lira 10 lira olsa...çok beklersiniz.
Bulmaması için hiç bir sebep yok çünkü ekonomik olarak dışa bağımlıyız. Ne uretiyorsun ki dolara karşı kozun olsun?
Dolar 10 lirayı bulacak. 2021’in ortasında bulacak not alın.
Şu an sterlin buldu.sirada euro ve dolar var.
Yalniz son sözu soylemedik.paradan bir sıfır atarak durumu eşitleyerek buyük oyunu bozacağız amk.
hele bi bugün yep açıklansın. 11'i bile bulur.
Bence bu gidişle bulur. Zaten artışta hep.
Asıl soru dolar 10 tlde durur mu?
görsel
Selçuk geçer e göre 10 iyimser bir tahmindir.
açıkcası 10 banada iyimser bir rakam olarak geliyor hatta çok daha ilerisinin hayal olmayacağını düşnüüyorum.
Beratla her şey mümkün ama o gitse bile tabiki birden 2 tlye falan da düşmez ama kalırsa baya yükselir.
beklenen gelişmedir. demir 1 liralardan biriktirdiğim 30 liram var. dolar 10 lirayı bulsun da 20 lira daha ekleyip 5 dolar alayım diye bekliyorum bir süredir.

damada mail atacağım şu 5 doları bir alayım hele. "habire dolarla ne işiniz var size ne deyip duruyordun beraattttt al bak dolarımız var bizim nağbeeerrr" diye yazacağım..
bence berat albayragın bugün ki açıklamasından sonra dolar tl nin *mına bile kor.
Bence doları şimdiden 20 liraya sabitleyelim. A haber, Doları sabitledik artık dolar artmayacak diye haberler yapsın.
Muhtemelen olacak ve almak istediğimiz bir çok şey hayallerde kalacak.
sen çok bilim kurgu izlemişsin. 10 lira olacakmış, öyle bir şey imkansız. ülkenin içinden geçmeleri lazım diye cevap verilebilecek sorudur.
bu gidişle Ekim ayında bulur, yıl sonu 12, 2021 ortası 15 derim ben.
bulur da orada da kalır mı ?
Merkez bankasına bağlı. Güzel frenliyor ama baskı balatayı bitirdi. Kendi haline salsa çoktan geçmiş olabilirdi.
Bekleyip göreceğiz.
Damat bakan oldukça 100 lirada olur.
10 lira iyi saklanamadıysa bence bulabilir.
keşke bu başlığın açıldığı tarihe geri dönebilsek.
(bkz: onlar konuşur akp yapar)