bugün

Şüphesiz ki biraz çirkinleşmiştir. lan ne gereği vardı ki. evet.
görsel
görsel

http://www.haberler.com/d...i-karardi-9566959-haberi/
işin ilginç yanı bunu yaptıran kişinin de hemşire olması.

Bir oyuncu iş kadını manken filan olsa neyse de bir hemşire dudağını neden şişirtir? Hastalarına güzel görünmek için mi?
bir denetim olmadığı için başa gelen durumdur.
insanlar kaşlarına kontür uygulaması yaptırırken dövme merkezleri yerine kuaförleri tercih ediyor ve birçok kuaför salonu bu konuda hijyen şartlarını sağlayamıyor.
bir tanıdığıma da uygulama sırasında iğnesi verilmiş ve sonraki seans için yanında iğnesini getirmesi istenmişti.
iğne peçeteye sarılmış ve bant ile kapatılmıştı..
bu hanım abla yaşadığına şükretsin..
aslında dudakları gayet normal ve güzelmiş. fakat reklamlar, sosyal medya bir güzellik algısı pazarlıyor. seyrettiğimiz reklamlar, diziler zayıf, uzun boylu, dolgun dudaklı kadınlarla dolu. hepsi 0 beden. belli yaşa ulaşmış insanlar kendi bedenleriyle barışmayı başarırken gençler başarıyla pompalanan " ideal kadının" peşinde koşuyorlar. sonuç;

ehil olmayan ellerde yitirilen sağlık ve güzellik.

10 yaşında diyet yapan çocuk gördüm. yazık çocuklara.
bir hemşiredir! hayır, sağlıkla alakasız bir işi olsa bir yere kadar anlayacağım ama...

yok arkadaş, bu memleket bin yıl geçse adam olmaz yeminle...
bir ingiliz atasözü der ki "ucuz mal alacak kadar zengin değilim".

bu sözün doğruluğu bir kez daha kanıtlanmıştır.
vatos balığına benzemiş, tuvalet pompasına dönmüş, kırmızı götlü maymun gibi olmuş.

yapabildiğin kadar tanım yap, her türlü cuk oturuyor. evet.
Hata etmiştir.

Şaşırtan nokta, sözlükte ilk kez rencide edici bir entry yok kadın hakkında. Üstelik malzeme de var. Dudakla ilgili belaltı entry yok, estetikle ilgili belaltı entry yok. iyi gelişmeler bunlar.
Agzina kurekle vurulmus gibi olmus ayni.
Kuaförü, doktor sanmanın, ne menem bir cehalet sınıfına girdiği merak edilen eblehliktir.
Popüler kültürün kurbanı, botokslu, dolgulu tek tip kadın yaratma çabasına katkıda bulunan bu ergen tayfayı gördükçe, kaygı duyuyor insan!
Eğitim şart!
Çemçük ağızlı iken löpçük ağızlı olmuş.
Bu da olayın tıp dünyasındaki adıdır.
ulan o kızı photoshopla bu hale getirmek bile zor, yapan baya becerikliymiş.
çok güzel dudakları varmış mahvetmiş mal.
lan! bu ne?! haykırdım resmen. resmen maymun götüne dönmüş suratı, çok yazık ya. hayır kadın zaten dudağı sil, güzel, ne diye böyle gereksiz bir şeye kalkışır ki? güzellik derdi işte... sigh. hayır, ördeğe de benziyor. bakınca her türlü yaratığı, varlığı görebiliyorum.
güzel dalga geçilmiş ve şöyle olsam böyle olsam yorumları yapılmış. Salaklık vs yapılmış olabilir. Ama ne olursa olsun dalga konusu olmamalı.

insanlar hata yapabilir. Hata hatadır. Kimisi öldürür kimisi süründürür.

inşallah eski sağlığına kavuşur.
Iste bunlar hep komplex.
Sasirtici durumdur cunku ablasi doktor operayonu geciren kisiyse aktif olarak calisan bir hemsiredir .eskiye donus olmadigi icin felaket bir durumdur .keske hic oynamasaymis illa dolgun dudak mi olucak kardssim birak seninki ince kalsin .
dudak yaptırmaya diye girip baya bildiğin poğaça yaptırmış olan hanımefendi.
sanırım oktay ustaya gitmiş, çok geçmiş olsun.

görsel
(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)
"doktor sandığı kuaför"... Nasıl lan?!
ulan 7/24 televizyonlara çıkıp ekmek yemeyin şeker yemeyin diyen prof telefonla dolandırılıyor. bu kadının da dudaklarına can simidi sokmuşlar. çok değil.

ülkeyi 15 senedir akp yönetiyor amk bunlara mı takılalım şimdi.
(bkz: amcık ağızlı) bir insan nasıl oluru.
haberleri izlerken -tövbe estağfurullah- dedirten kişi.

kıza güzellik batmış.
Sabahtan beri hem güldüğüm hem de haline ciddi üzüldüğüm kişidir.

Jynx isimli pokemon gibi olmuş lan kiz. iyileşir insallah amk.

görsel
güzelim dudaklarını at kukusuyla değiştirmiş bedbaht kızımız.