Dişi ağrıdığı için uyuyamayanlara verilen önerilerdir.

tekila içmek.
Hiç bir şey bulamıyorsanız tuzlu suyla gargara yapın...
(bkz: dişinol)
tuzlu su ile gar gara yap.
ağrıyan bölgeye yüksek alkollü içki uygulayın. sirke kullanmayın. hem işe yaramıyor, hemde ağrı yetmezmiş gibi iğrenç bir tat yerleşiyor ağıza.
Rakıyı pamuğa bandırıp ağrıyan dişinin üstüne bastırın. yoksa karanfil çiğneye bilirsiniz veya aspirinide deneyebilirsiniz.
kesinlikle kolonya. kolonyayı bir pamuğa yada peçeteye dökün ve ağrıyan dişe sürün bir süre sonra agrı gecer ve sızarsınız. sma dikkat edin dandik kolonya olmasın. memkekette kolonyabda hileli amk.
çamaşır suyunu kafanıza dikin ve içebildiğiniz kadar için. kesin çözümdür.
Bazı illerde diş hastaneleri 24 saat açık örn. Kayseri. Dişçinin koltuğuna oturmak zor da gelse yapılacak bir şey yok.
tecrübe: yarı nekroz olan dişin dolgusu kırıldığında alfoxil adlı antibiyotik kullanıldı, rahatlattı. 8 majeziğin 1 gecede yapamadığını 1 saatte yaptı.
ayyaşların pamuğa sek rakı damlası damlatarak ağrıyan dişe temas etmesi durumudur.
rakıdır.
listerinle gargara yapin rahat bir uyku cekin.
ihtimal sirke limon şeklindeki karışımdır. ben murat özarı'nın yalancısıyım xavi-iniesta gibiymiş bu ikili.
acile gidilmelidir.
öneri 1: karanfil çiğnemek (baharat olanından)
öneri 2: dişte ağrı ile birlikte şişlik, yanma varsa iltihap var demektir. buz kalıbını ağrıyan dişe denk gelecek şekilde ağzınızda tutun. eriyene kadar uyumak için fırsatınız olacaktır.
diş ağrısına birebir; https://encrypted-tbn3.gs...g7m9aLa789Fhh1QL681EAcp0Q
güzel şeyler düşünün.
apranax ford kullanın. kuvvetli ağrı kesicidir. antipiyotik olarak sulcid kullanırsanız iltihabı kurutur. gerisi diş hekimine kalmış.
soguk uygulamak iyi gelecektir. ev mudahalesi olarak iyi bir tercihtir.
Çektirin dişinizi.
yarım saat önce çok zor bir şekilde diş çektirip gelmiş, yüzünün yarısı botokslu gibi gözüken biri olarak bu akşam bana gerekeceğini tahmin ettiğim önerilerdir. çok ağrım var sözlük!
Ağrıya yoğunlaşıp onu azaltmayı deneyin. Bunun için karanlık bir odada yalnız olmanız iyi olur. Ağrıyı hissedip merkezine inin ve yok etmeye programlayın kendinizi.
Ağrısan dişinize ustaca bir yumrukla pes dedirtin.

Denedim çalışıyor.
uyumayı boşverin, tv izleyin, sözlükte, face de filan takılın ama uyumaya çalışmayın.