bugün

muhtemelen tüm ithalat - ihracat mevzularındaki gibi ekonominin süper olduğuna vurgu yapılacak bir başka olaydır.

(bkz: imam ithalatında dünyanın zirvesindeyiz)

işte bunlar hep ekonominin çoh eyi olmasının belirtileri. bir bakan çıkar şimdi anlatır "yurt dışından şu kadar imam getirdik kocaman ülke olduk artık büyüye büyüye" şeklinde.
hayırdır burada imam mı kalmadı. adım başı imama, şeyhe, şıha çarpıyor zaten.
adamlar senelerdir burada ama çoğu daha doğru düzgün türkçeyi öğrenemedi

onların başlarına imam olabilir, diğerleri zaten kabul etmez. anca da rize de

falan iş bulabilirler, zaten rizeliler daha birbirini anlayamıyor, suriyeli bir imam

tam açardı.
(bkz: çomarların uğramadığı başlıklar).
Suriye vatandaşlığına geçmemiz lazım acilen ülkeninde ismini değiştirmek lazım suriye olsun herkes rahat etsin.
suriyelilerin benden önce istihdam sahibi olacağı olay.
100 Suriye mahallesine cami yapılacağının habercisi.
birçok suriyeliye çoktan nüfus cüzdanları verilmiş durumdayken bu hamle de normaldir. Kime sorularak yapılıyor bunlar kimlere ne vadedildi ki yapılıyor anlamak mümkün değil.
la bu ak kefenli hırbolar emevi de namaz kalacağıdı

nooldu ya la ???

suriler süleymaniyede kılmaya başladığı.

hay sizin yaptığız yapacağız işin içine.

görsel
O zaman imam hatipler kapatılsın. Madem ki imam ithal ediyoruz, kapatın imam Hatipleri. Ne gerek var?
Türkiyedeki diyanetten başka hem laikliği demokrasiyi hemde şeriatı savunan bi sistem varmıki.. diyanet mi yetişitirecek bu imamları.. türkiyede son yüz yılda icad edilen yeni dine göre..
yaptırdığı ibadet karşılığında para alan imamın yaptığı ve yaptırdığı ibadet zaten kabul olmaz.

bir de suriyeliyi imam yapıp benim hakkım olan parayı suriyeliye vereceksin, zaten kıldırdığı namazlar kabul olmayacak onu geçtim bir de üstelik benim vatandaşım fakirlikten sürünürken yapacaksın bunu.

diyecek hiçbir şey bulamıyorum, bizim milletimize az bile.

camiye ve dilencilere gram yardımda bulunmam bundan sonra, haklarını arasınlar.