bugün

Ing. Uyumsuzluk
Tam bir oyuncu programı. Team speak, ventrilo gibi program düşünün ancak daha iyisi. Konuşmak için bir tuşa basmanıza gerek yok. Hassasiyet ayarları doğru yapıldığında Direk mikrofon sesini algılıyor, dış ortam sesini almıyor. Böylelikle siz ekstra bir tuşa basmadan takım arkadaşlarınızla iletişim kurabiliyorsunuz.

Buna ek olarak; link, fotoğraf, video, ses, dosya eki paylaşımı mevcut. Oda açıp kapama mevcut. Bulunduğun oyunu sistemden otomatik görüp diğer kişilere gösteriyor.

https://discordapp.com/

Bunu kullandıktan sonra Ts ile vent tam bir amelelik geliyor.

Edit: telefon uygulaması da mevcut ve ücretsiz.

Edit2: diyelim ki uygulama yüklü olmayan bir kullanıcıyı konuşmaya davet edeceksiniz. Direk oda linkini ona attığınız zaman, o da linki direk internet sekmesine kopyalayıp girdiğinde uygulama yüklü olmadan konuşmaya dahil olabiliyor. Sadece konuşamıyor ancak duyabiliyor. Bunun gibi güzel tarafları var.
teamspeak kullanan arkadaşlar için onun ücretsiz versiyonu. hem mobil (Android, ios) için uygulamaları da var (ücretsiz), hem de server kurmak ücretsiz.

güzel miss gibi bir uygulama, kullanan arkadaşlar ulaşsın bana bi server da toplanalım. kullanmayanlar da bi an önce başlasın. he bi de (bkz: Clash royale) adlı oyuna da başlayın.
bence güzel bi konuşma programı. ücretsiz özellikleri fazla.
Şu aralar güzel sohbetlerimize eşlik eden program.
Skype yerine geçen uygulama. Slack çakması gibi duruyor.
harika bir sohbet programı.

türk oyuncuların bulunduğu ve hızla büyüyen; yaş ortalaması yüksek bir sunucu var.

https://discord.gg/tc3S4Er
steam üzerinden oyun oynayan, tüm sözlük yazarlarını bekleriz efenim. gelin birlikte oynayalım. tanışıp kaynaşalım.
olmadı mı, gelin muhabbetimize nail olun.
https://discord.gg/pYwDRVm
https://discord.gg/pYwDRVm bu da bizim sunucumuz, bekleriz efenim.
programlama - yazılım - tasarım alanlarında uğraşan, merak eden kişiler varsa bu platformda sadece mailleriyle giriş yaparak aramıza katılabilirler.

buyrun linkimiz: https://discord.gg/YfjTuJw
programlama - yazılım - tasarım alanlarında uğraşan, merak eden kişiler varsa bu platformda sadece mailleriyle giriş yaparak aramıza katılabilirler.

buyrun linkimiz: https://discord.me/yazilimcilarinmolayeri
Teamspeak'in tırnağı etmez benim gözümde, hiç sevmemiştim discordu.
oyun için en iyisidir. telefonda çok sarj yer.
http://discord.gg/8PhwnF herkes davetlidir.
(bkz: discord türkiyenin en büyük sunucuları/#40722484)
cs go için indirdiğim konuşma programı, gayet güzel bence.
eski bir discord yayını olup herkese açıktır. geceleri Nietzsche ' den , dostyevski 'den , kafka'dan ve daha nicelerinden eserlerin okunduğu, radyo tiyatrolarının dinlendiği, dertleşmek isteyenlerin dertlerini paylaşabildiği birliğimizin kapıları 7/24 sizlere açık olup dönemsel zirvelerle sohbetimizi koyulaştırıyoruz katılmak isterseniz link ; https://discord.gg/AhD6zG
internette en iyi anılarımın çoğunun orada yaşadığım uygulama.Hoşçakal ts3 sonsuza dek.
Bu programı veya siteyi yaş ortalaması genel olarak düşük olan oyuncu tayfa kullanıyor. Ama bazı sunucularda yaş ortalaması yüksek ve güzel sohbetler dönebiliyor. işinde gücünde insanların genel olarak akşamları girip muhabbet ettiği bu sunucuyu özellikle 20 yaş üstü arkadaşlara önerebilirim
TS3 ve Skype'ı 28 katlar.
dün keşfettiğim uygulama.
tüm sunucu linkleri ölmüş sohbet muhabbet etmek isteyenler şöyle buyursun
https://discord.gg/BNFa8qq
tüm discord sunucusu linkleri ölmüş. veletlerin olmadığı, sadece 20 yaş üstü kişilerin girebildiği discord sunucusu
Ülkemizde çok fazla tutmadı mı ya da ben mi kanal bulamıyorum diye düşündürtendir. Keywordlerle de bir şeyler arıyorum çok az şey çıkıyor ingilizce aratınca bile. Mesela aynı mesleği yapanlar, aynı ilgi alanları olanlar vs... Kanal açıp çoktan çoğalmış olmaları gerekmez miydi?
(bkz: saçma)