bugün

lan bu adamla bir ortak noktam olsun dedim en azından, aradım taradım , hehe o da ikizler burcuymuş.
larry bird'le beraber nba tarihinin en iyi beyazıdır.
almanlıktan aldığı tadı hiçbir şeyden almayan basketbolcu. kendi dedi valla, belki biraz basketbol... ama yok lan almanlık daha iyi dedi.
almanyada doğdu,lebrona da koydu,helal olsun sana,dirk nowitzki,dirk nowitzki ooo ooo.
2011 NBA finallerinin MVP'si ve sonunda hakettiği yüzüğü takmış efsane alman basketbolcu.
bütün türk milletinin dualarının yardımıyla şampiyonluğa ulaşmış dallas ın, hatta nba in en iyi oyuncusudur.

biz boşuna ülke dinci demiyoruz olm. onca kişi dua etti boru mu amk ! *
gönüllerin şampiyonuydu artık gerçek bir şampiyon. basketbol hayatnın son deminde yüzüğü alarak hem kendi hayallerine kavuşmuş hemde sevenlerinin yüzünü güldürmüştür.
(bkz: sen bir üstadsın)
kişiliğiyle çoğu nba yıldızına taş çıkaracak, azimli basketbolcu, ayrıca 2010-2011 sezonunda finalin mvp ödülünü almayı hak etmiş biridir.
dallas mavericks' in, yaşlandıkça formunu arttıran ve daha iyi oynayan alman oyuncusu.
(bkz: panzer) *
(bkz: tank)
(bkz: adam gibi adam dirk nowitzki)
alışılagelmişin aksine, pota altındaki meziyetlerinden çok orta ve uzun mesafeli şutlarıyla ön plana çıkan power forward.

bu arada, final serisine dair bir basın toplantısı esnasında maçın değerlendirmesini yaparken masadan geçen bir böceğe karşı tavrı rakiplereine göz dağı vermek amacıyla yapılmıştır bilinmez ama etkili olmuş gibi. buyrun bakın...

http://www.youtube.com/watch?v=GrQzRBcrCts
eğer bu adama ulaşabilirsem daşşağını yemek istiyorum.2006 şampiyonluğu kaçarken evde ben ve bir dolu dallaslının kalbi kırılmış ve artık bir daha hayal diyorduk.sene oldu 2011 finalde miami gelsin diye fanteziler kuruyorduk ve olan oldu, keser döner sap döner gün gelir nowitzki siker
alman usulü tim duncan.her yerden atıyor adam.

acaba lokavt lokavt diye batan geminin basketbolcularına saldıranların aklına neden gelmiyor bu adam?

Valla habere göre Beşiktaşım ile adı anılan süper, über oyuncu.

Ulan sponsor mu dayanır bu oyunculara.

Valla ben Google Translate'nin yalancısıyım.
lokavt süresince nba dışında hiçbir takımda (almanya da dahil) oynamayacağını açıklamış alman basketbolcu.
tek başına takım tanımlamasına yüzde 100 uygun basketçidir.
çok datludur kendisi.
Tam bir sayı makinesi alman yıldız basketbolcu.
bugün almanya'da düzenlenen beko super cup kapsamında millilerimizle karşı karşıya gelecek alman milli takımının ateşli silahlarından biridir.
diğeri için: (bkz: chris kaman)
eurobasket 2011 de almanya yı tek başına taşımaya çalışacak büyük usta.
avrupa basketbol şampiyonası tarihinin en skorer ikinci oyuncusu olan basketbolcu. 42 maçta sahaya çıkıp 948 sayı atmıştır. 56 sayı daha atarsa en çok sayı atan basketbolcu olan nikos gallis i yakalayacaktır.
şut stiline hasta olduğum, geriye çekilerek atışlarına bittiğim, alman basketbol dehası. ayrıca lakabı dino'dur.
(bkz: adamımsın dirk)
zamanında almanya basketbol 2. liginde oynarken keşfetmiş dallas bu nowitski'yi .
lokavt varken dönmemesinin sebebi "ulen biraz dinlemneyim. keyfime bakayım anasını satayım" demesi olabilecek basketbolcu. yorucu bir nba play off unun ardından avrupa şampiyonası oynadığından adam haklı beyler.