bugün

saygısız, davar, kömüş, dinsiz, cahil, boş, geri zekalı insanların davetidir. ciddiye almayınız.

bunların kafasına rahle fırlatıp tesbihle döveceksin ki akıllansınlar.
katılıyorum.
zira hayvanlardaki özgürlük evrendeki hiçbir canlıda yok.*
24 haziranda dinci tokatı geliyor .

sen 17 seneden beri mosmor olmuş o yanağını çevir emi . yorma bizi .
bu nasıl muhabbet.
pü dinsiz rezil. deistlik çok güzel gelsene.
"Allah’ın nurunu ağızlarıyla söndürmek istiyorlar. Oysa kâfirler hoşlanmasalar da Allah, nurunu tamamlamaktan başka bir şeye razı olmaz." Tevbe/32.
Nick ile başlık üst üste gelmiş. Aklı başında olan insan dine inanır. Bu kainatın sahibi yaratıcısı ve alemlerin rabbi olan Allaha döner. Şüphesiz balikesirli hidayet diler.
Atayizte bak, birde kafiye yapmış. Yavrum modernleşme çağında böyle Bir edebiyat anlayışı olamaz. Cumhuriyet dönemi edebiyatı değil bu. Sinirlendim ya.
(bkz: haşa)
inanmak ister insan,
Kendinden üstün bir varlığı
Çünkü;
Aciz ve hastadır ruhlarımız
Ve yaşamak isteriz sonsuza kadar
Doğarken bile ölümüzün geri sayımı başlamışken
Ölmek, yok olmak değildir inanana
Bir başka diyara gitmektir.

inanıyorum öyleyse varım.
Yüce darwin ateistin yobazından bizi koru.
En dinsiz insanlar bile dine sığınmaya mecburdur. Çünkü insan âciz olduğu için hadsiz düşman ve ihtiyacına cevap veren bir gücün himayesine sığınmaya muhtaçtır. Ayrıca kalbindeki ebediyet isteğini de tatmin etmek ister. işte insanların bu arzularını tatmin eden yegâne kudret sahibi, Allah’dır.
Kafayı kırmış bir donsuzun çağrısı. Allah tependen baksın emi.
özür iradeyi, ahlakı temellendiremeyen, maddeye dair hiçbir felsefi soruya cevap veremeyen, nihilizmden başka hiçbir şey vadetmeyen dinsizliğin neresi güzel olabilir?..

Kur'an'ın müthiş evrensel çağrısına kibirlenen, Kur'an'ın apaçık mucizelerine (19 sistemi) kör kesilen, Kur'an'ı, apaçık tanrı vahyini yalanlayan dinsizliğin neresi güzel olabilir?..

al sana dinsizlik:
https://youtu.be/QVy5qkSBsCI
tuvalete sıçmaya gitmeyeceğim bir yazarın daveti.
Dinsizlik çok güzel sen de gel
Mezhep kavgalarını yapandan uzak dur
Tuzak kurar tarikatlar
Din adı altında sana tuzak kuranlardan uzak dur
Din adı altında kimse seni
Kandırmasïn
Hristiyan göre müslümanlar şeytan
Müslümana göre Hristiyan şeytan
Kimseye ön yargılı olma muhtaç da olursun
insan ol
Sevgin kalbinde
Rüzgarın uçtuğu yerde dinsizlik çok güzel sen de gelsene!
bir mason sözüdür.

edit: linç yiyebilme ihtimalimi göz önünde bulundurarak yazdım lakin mason locasında din yoktur yaratıcı vardır. dublin dundrum locasından dünyadaki tüm localara sevgilerimi ve saygılarımı iletirim.
(bkz: gitme yanarsın)
Gelmiyorum ulan.
Dinsizlik çok güzel sen de gelsene
Gitmesene, şu hayyattan
Gel dinsizlik çok harika bizi de yalnız bırakma
Dinsizlik çok güzel gitme
Yüreğimizi de delme ...
Dinsizlik yürek harikasıdır
Yüreğin en güzel elbisesidir.
Hangi dagdakileri savunmusum lan pislik embesil herif!
Embesile embesil denir bizim oralarda yazık.
bu din kelimesi arapça deyn kökünden geliyordu sanırım yanlış hatırlıyor olabilirim. borç demek.

dinsizlik bir noktada borçsuzluk demek yani. kimseye bir borcunun olmaması.

eğer gamsız puştun teki değilsen ve samimiyetle kimseye borcun olmadığını düşünüyorsan bu güzel bir şey tabi.
şu dünyada onca insanla birlikte yaşayıp ve sonra olup hiç bir şey yokmuş gibi yok olup gidicebizi mi düşünüyorsunuz? nolur biraz akledin , ve akıl etmeye çağıran islam dinine kulak verin . bu dünyaya insan başı boş gelmemiştir kurulu düzene gelmiştir nasıl olurda bu düzen kendi olur diye düşünürsün bunları düzenleyen biri varsa o da yaratıcıdır, herşey sistem üzeredir iman edin gurur ve şeytana kapılmayın . Allah sizinle olsun