bugün

"allahım beni cayır cayır yak"

demenin bir başka yoludur.
richard dawkins sıçımığı önermedir. kaile alınmaması önemsenmemesi gerekir. din afyon ise senin yaşadığın hayat eroindir denilesi insan bozması düşüncedir.
ekşide, orada, burada görüp zihnine kazıdığı bir takım kelimeler ile trollük yapmaya çalışan insan sözü. abicim kimse sana dinim var buyur gel paylaşalım demiyor, etrafında varsa bu tipler o da senin sorunun siktir git kendi içinde hallet, ortamını değiştir ya da değiştiremiyorsan ayak uydur ne sikime gelip burada insanların inançlarına laf ediyorsun?! afyonmuş, öğrendiniz bi kelime her sike afyon yakıştırması yapın koduğmun ergenleri ya...

neyse sakinim!

edit: ayrıca "dinini de al git" bir önerme değildir! algılama yetinize sizin ben...
saçma bir söylem. kinini de al git. ey ateist hırvat trolu!

(bkz: hırvatistan ın zevkin doruklarına çıkması)
(bkz: hırvatistan ın cumshot yapması)
Dini kavramını aklımızdan kaldırdık diyelim rasyonalist olduk. Bana aklınla beynini açıklayabilir misin ? 170*180 cm boyundaki insanın damarlarının nasıl dünyayı bir kaç tur attırdığını veya nasıl olurda %60 ın su olur ? akılcı bir yaklaşım yapmadan bir yerlerinden sallayan yazarımızın son serzeniştleri olur umarım.
dinsizliğini de al git önermesinin tersi. her akşam dini kötülemek adına başlık açıp duran kendisidir halbuki. bize ne senin dinsizliğinden. hem dinsizler olacakki dine inananın kıymeti olsun, çokta tındın sanki.
--spoiler--
derler ya insanların beynini yıkıyorlar, şu zamana kadar dinlerden daha büyük bir beyin yıkayıcı, insanları uyuşturan bir afyon daha görülmemiştir.
--spoiler--

(bkz: meydanı boş bulunca sallamak)
türkiyede birilerine söylenmesi gereken cümledir.
boş muhabbettir, dine davet edilir kovulmaz.
birisinin yaptığı sevimsizlik dine, dinine yorulmaz.
(bkz: dinini de al git)
bir deiste söylenecek söz.
Arap yobazlarına söylenmesi gereken söz.
Gidin kıytırık yalanlarınıza kendinizi inandırın...
kimsenin kimseye söyleyemeyeceği söz. insanlar isterlerse fanta şişesine tapabilirler. size bir zararı yoksa laf düşmez. ve müslümanlar sadece insanlara tebliğde bulunur, uyarırlar; haber verirler, nihayetinde her insan kendisi dinini veya dinsizliğini seçer.
bu söylenen söz türk milleti içinse gülerim.

ama götüm de yetmez, sikimle taşşağımla gülerim.

bin senedir islamla yaşayan türk milletine 90 senelik küçük reklam arasına dayanarak bu sözü söyleyenleri yunanistana sürmemize çok az kaldı.

bilginize.
hepsini arabistana deve gotu yalamaya davet ediyorum.
Kimi kimin memleketinden kovuyorlar. Bu millet müslümandır ve müslüman olarak kalacaktır. Rahatsız olanlar dinsizliklerinide alıp gidebilir.
başlığı başka birinin açtığını ve birilerinin de damlamasıyla beraber klavye başında sinir krizine girip 15 entry daha gireceğini falan düşünüp gelmiştim, yanılmışım. *