1. ?.
  araştırdım dinini malzeme edip prim yapmaya calisan tipler diye bir başlık gördüm fakat hikayedeki mal yazarın dini yoktur. hani bunu kendiside söylemektedir zaten. insanların savunduğu, inandığı şeylere bok atar ve "hahaha nasıl alay ediyorum ama ulan çok kral adamım be!" diyerek kendini avutan mal yazardır.

  uludag sözlükte bolca bulunur bunlardan.
  9 -15 ... 60 yasindaki kelebek
 2. ?.
  nüfus cüzdanının din kısmında islam yazıyor olma olasılığı oldukça yüksek yazar.
  4 -1 ... strider
 3. ?.
  dini ögeleri överek vicdanını rahatlatmaya çalışan, bakın lan en dindar benim nasıl da dini biliyorum nasıl da seviyorum allahı diye gözyaşlarına boğulan yazarın bir üst levelıdır. * * * * *
  2 -4 ... shadowkiss
 4. ?.
  inancı kuvvetli olanların inancını perçinleyecek, inancı kuvvetli olmayan insanların inançlarını sekteye uğratacak yazardır.

  benim korkum yok.zira okuyarak,anlayarak, karşılaştırarak yani aklımla inandım allah'a ve kelamına. dolayısıyla bu inançsız kardeşlerimizin eleştirileri inancımı perçinleştirir. bu eleştirilerden dolayı inancının sarsılmasından korkan insanlar da olabilir pek tabi(ki burada bok atmaktan kasıt eleştiri getirilmesidir).

  şimdi inanmayıp, kendi realitelerine göre allah'ı ve islam'ı inkar eden mi suçlu? yoksa ilk emir olan "oku"yu atladığı için dinini bilmeyen, dolayısıyla da bir tartışma ortamında söyleyeceği sözü kalmadığında fikirleri es geçip kişilere saldıran mı suçlu?bence ikincisi

  düzenleme: imla
  6 -1 ... eyfel i satin alan hurdaci
 5. ?.
  (bkz: paylaşım için sağol) (bkz: haftasonu konser basacağız bekleriz)
  4 ... david addison
 6. ?.
  kendilerini farklı entellektüel olarak göstermeye çalışan insandır dini alet ederek konu açtığını zanneden idiot insan şeklidir.
  ... shineay
 7. ?.
  bunlardan çok olduğu için artık prim yapamamaktadır. artık prim yapan şey dini övmek veya böyle bir başlık açmak olabilir.
  1 ... golgi cisimcigi
 8. ?.
  sözlüğü çözmüş olan yazardır. zira sözlükte dine b.k atanlar prim yapmakatdır.
  edit: bu entry dine b.k atanları destekliyorum anlamına gelmez.
  1 -1 ... etka10
 9. ?.
  kutsal değerleri olmayıp olanları kıskanan yazardır.
  4 -1 ... misshippi
 10. ?.
  (bkz: küfreden yobaz)
  (bkz: dinin insanları doğruluğa yönelttiği yalanı)
  -1 ... tralliani