bugün

(bkz: dini koruyarak cennete kapak atmaya çalışan yazar)
istediğini başarmış; nick altını doldurtabilmiştir. üstün zekası ve dehası(!)tebrik edilesi, örnek alınası yazardır.
(bkz: ağa poki üstüne pok edilir mi low)
kendi dünyasında manisa yapıyordur. *
(bkz: soykırımı tanıyarak prim yapmaya çalışan mal yazar) geçmişte de böyle insanlar çıkmış, günümüzde de mevcut, gelecekte de olmaya devam edecektir.amaçlarına ulaşıyorlar mı ? - evet
(bkz: çin e bok atarak prim yapmaya çalışan mal yazar)
(bkz: ebu cehile sokim sana bişey olmasın)**
''din elden gidiyor koşun .mına koyim'' diyen yazar kadar mal olmayan yazardır.
(bkz: şeytanın suflörleri)
(bkz: ebu cehil sizinle gurur duyuyor)
Her ne kadar nufus cüzdanına islam yazısını doğarken seçemediği gibi, bu tarz başlıklarla ona cevap veren yazarlardan farklı değildir.

Bir şeyler bok atmak değil, seviyeli tartışma amaçlı yapılmalıdır.
kutsal değerleri olmayıp olanları kıskanan yazardır.
sözlüğü çözmüş olan yazardır. zira sözlükte dine b.k atanlar prim yapmakatdır.
edit: bu entry dine b.k atanları destekliyorum anlamına gelmez.
bunlardan çok olduğu için artık prim yapamamaktadır. artık prim yapan şey dini övmek veya böyle bir başlık açmak olabilir.
kendilerini farklı entellektüel olarak göstermeye çalışan insandır dini alet ederek konu açtığını zanneden idiot insan şeklidir.
(bkz: paylaşım için sağol) (bkz: haftasonu konser basacağız bekleriz)
inancı kuvvetli olanların inancını perçinleyecek, inancı kuvvetli olmayan insanların inançlarını sekteye uğratacak yazardır.

benim korkum yok.zira okuyarak,anlayarak, karşılaştırarak yani aklımla inandım allah'a ve kelamına. dolayısıyla bu inançsız kardeşlerimizin eleştirileri inancımı perçinleştirir. bu eleştirilerden dolayı inancının sarsılmasından korkan insanlar da olabilir pek tabi(ki burada bok atmaktan kasıt eleştiri getirilmesidir).

şimdi inanmayıp, kendi realitelerine göre allah'ı ve islam'ı inkar eden mi suçlu? yoksa ilk emir olan "oku"yu atladığı için dinini bilmeyen, dolayısıyla da bir tartışma ortamında söyleyeceği sözü kalmadığında fikirleri es geçip kişilere saldıran mı suçlu?bence ikincisi

düzenleme: imla
dini ögeleri överek vicdanını rahatlatmaya çalışan, bakın lan en dindar benim nasıl da dini biliyorum nasıl da seviyorum allahı diye gözyaşlarına boğulan yazarın bir üst levelıdır. * * * * *
nüfus cüzdanının din kısmında islam yazıyor olma olasılığı oldukça yüksek yazar.
araştırdım dinini malzeme edip prim yapmaya calisan tipler diye bir başlık gördüm fakat hikayedeki mal yazarın dini yoktur. hani bunu kendiside söylemektedir zaten. insanların savunduğu, inandığı şeylere bok atar ve "hahaha nasıl alay ediyorum ama ulan çok kral adamım be!" diyerek kendini avutan mal yazardır.

uludag sözlükte bolca bulunur bunlardan.