bugün

görsel

Yozgat Boğazlıyan Şükran Ana iMKB Ortaokulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olan Salih Ulusoy, Atatürk ve laiklere çok ağır hakaretlerde bulundu. Ulusoy'un, laik ve Kemalistlere, ‘deyyus', ‘kefere', ‘boynuzlu', ‘o çocukları' ifadelerini içeren paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.

Ulusoy, ilçe Milli Eğitim’e şikayet edildi. Ulusoy’un eşi Gülten Ulusoy, Boğazlıyan AKP Kadın Kolları Başkanlığı yapıyor.

Ulusoy’un bir diğer paylaşımı ise şöyle: “Ortaçağ'da yetişmişsen karadan gemiler yürütüp çağ açıp kapatıyorsun! Ortaçağ’da yetişmişsen sihalar ihalar yapıp yerli araba üretiyorsun! Fakat, çağdaş ve laiksen bir mezeye Kıbrıs’ı, 1 kg rakıya Musulu, Kerkük’ü verip leblebi yemeyi öğrenmek için 2 bin 500 liraya kitap alıp okuyorsun.”

https://www.gercekgundem....-esi-akpde-yonetici-cikti
Atam bu vatan hainlerinin dedelerini asa asa bitiremedi. Bu Yunan döllerini biz bitireceğiz.
Amk dingosu musul Kerkük'ün vahdettin zamanında, kıbrıs'ın abdülhamit zamanında elden çıktığını ima ederek onlara sövüyor sanırım...

Buna öğretmen diploması verenlerin de ...
Konum hiç şaşırtmadı.
bu adamın daha yaptığı işten haberi yok. öğretmeni olduğu dersin ismi "din kültürü ve ahlak bilgisi". islam kültürü değil.
ahlaksiz ve omurgasız bi ahlak bilgisi öğretmeni. ağzım kufur dolu.
Şimdi o "boynuzlu"yu alıp, üzerine "jigoloyu" ekleyip, öyle şeyler yazarım ki bu itin iftiraları hikaye kalır. Sorun şu ki başkalarına ayıp olur, yazmıyorum.

Yobazlar, itinizin tasmasını sağlam tutun da söylenmemesi gereken şeyleri kimse söylemesin.

Nasıl olsa güç bizde, istediğimiz çirkefliği yaparız, kimse karşılık veremez sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.
arkadas su hayatta ne fonksiyonun, ne üretimin, neye katkın var da bu kadar kendini nimetten sayıyorsun? 1500 yıl önce çölde bir arabın saçma sapan sayıklamaları üzerine hayatını kurdugun yetmiyor bir de bu saçmalıklardan yola çıkarak millete posta koyuyorsun. siklemeyin bu gerizekalıları.
bunun anlattığı dinden ne olacak amk. ben şahsen kaale almadım. çünkü boş yapmış. orta çağ afganistan'da pakistan'da yaşanıyor. hadi dehle oraya o zaman. doktorlar gidiyorsa siz de tey tey gidersiniz.
eskiden bunların tipinden ne bok oldukları belli oluyordu ama am sevdaları yüzünden tiplerini de toparlamaya başladıkları için artık anlaşılmıyorlar. ayrıca yeni islam dininde artık böyle giyiniyorlar, hala cümle kuramıyorlar ve artık küfür etmek bir din hocası için bile normal. yeni türkiye'den kasıt yeni islammış, onu anladık...
Neden şaşırdınız ki? 10 sene önce de Fethullah denen götveren bunların peygamberiydi.
dinsizliğe teşvik eden din ğretmeni. insanı insana düşman etmek dinsizlk değil mi ?
gerçek gündem denen zırva gazetenin aspargas haberlerinden biridir. gerçekten çok yazık..