1. 1.
  "kadınlarınız içinden âdetten kesilmiş olanlarla, henüz âdetini görmemiş bulunanlardan eğer şüphe ederseniz (iddetlerinin nasıl olacağında tereddüt ederseniz), onların bekleme süresi üç aydır. gebe olanların bekleme süresi ise, yüklerini bırakmaları, doğum yapmalarıdır. kim allah'tan korkarsa, allah ona işinde bir kolaylık verir."

  talak suresi 4. ayet.

  hadislerde yığınla var ama hadisleri zaten bazıları kabul etmediği için kuranda da bu var. henüz adet görmemiş kişi dediği bildiğin çocuklardır.

  yani islamda pedofili vardır, hiç hadise gerek bile yok zaten buhariye de artık inanmıyorsunuz.
  4 -4 ... allah yok din yalan
 2. 2.
  tüm kötülük ve yanlışla din kaynaklıdır.
  savaşlar sapkınlıklar ve tüm yanlışlar. lanet olsun ki bu gözle görülebilir. bunu görmek için her yanlış yapan dinciyi ''gerçek din bu değil' diyerek savunmamak gerek.
  4 -2 ... tapmadiyentanri
 3. 3.
  din ve pedofili
  3 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 4.
  insanlarin aptalliklarini gosteren iddialar ve baslik.

  ulan islamiyette pedofili diye bisey yok... cinsellik belli kaliplar icindedir.

  Insanlarin karakter yoksunluklarini dine baglamak, kotu niyetliliktir.

  Ensest, swinger turkiyede almis basini yurumus. Avrupada da oyle. Bu ahlaki yozlasmadir. Bunun icin de herkrsin birbirini siktigi dizilere kusur bulun.
  6 -2 ... saldirayterk
 5. 5.
  spotlight adlı filme konu da olmuştur efendim.
  4 ... olrica yue
 6. 6.
  Konuyu din ve pedofili olarak kısır bir tartışma ile ele almak yanlış. insan toplulukları cinsel aktiviteyi cinsel olgunluğa bağlamış ama günümüz hukuk anlayışı açısından bakarsak bir insan cinsel olgunluğa erdiğinde reşit sayılmıyor.

  Yani özetle tartışmanın asıl konusu insan yapısı kanunlarla sınırlı hissetmeyen insanların cinsel olgunluğa erdiğinden hareketle 12-15 yaş grubu ile ilişki kurmak istemesi.

  Bu sistemde kadın bir üretim aracı çünkü ne kadar erken çocuk sahibi olursa o kadar çok erkek çocuk yani tarımsal üretime iş gücü sağlamış oluyor.

  Esas mesele üretimin devamlılığı. Cumhuriyet de bunu yaptı bir dönem. Doğum kontrol ilaçlarını ülkeye sokmadı. Çocuk sahibi olanlara teşvik pirimi verdi onlara madalya (mecaz değil gerçek madalya) taktı.

  Bugün de istenilen eskiye dönmek. Halkı özelllkle hakim güç olan erkekleri genç kızları kullanarak satın almak amaçlanıyor.

  Suriyeli kadın mültecilerin durumu ortada.
  2 ... ali candan
 7. 7.
  insanları dini, parası, soyu, çevresi, okul diploması ile değerlendirme; yaftalama, yüceltme, aşağılama, etiketleme hatasından kurtulunduğu zaman açıklık gösterecek bir ilişkidir. insan, insandır. her türlü pisliği ya da temizliği en başta bu yüzden yapar. gerisi ise işin giydirme, makyajlama, kılıflama kısmıdır.
  2 ... g n r
 8. 8.
  5.ayetteki pedofili yalanına cevaben:

  Menopoz dönemine girerek aybaşından kesilen kadınlarınıza gelince, kuşkunuz varsa, bekleme süreleri üç aydır. Aybaşı hali görmeyen ve gebe olanların süresi, yüklerini bırakmalarıyla sona erer. Kim ALLAH'ı dinlerse, onun işini kolaylaştırır. Talak-4

  bunun ufak çocuklarla zerre kadar alakası yoktur. hamile kalan biri adetten kesilir, tüm mesele budur. sen de hanımdan boşanma kararı almadan önce, bu durumu gözlemleyip dikkate alarak davranman gerekir ki belki de adeti kesilecektir kısa zamanda, çünkü gebe olmuştur, ancak henüz adet görmediği (kan gelmediği) için farkında değilsindir. arada çocuk olacağı için durum bambaşka bir hal alır. belki de talaktan vazgeçilir.

  bu ayeti pedofili ile bağdaştırmak nasıl bir sapıklıktır, inan ki idrakimin dışında kalıyor.
  4 -1 ... dekadans
 9. 9.
  Hiçbir dinde, mezhepte, ahlak anlayışında ve kültürde pedofilinin yeri yoktur.
  Akıl sağlığı yerinde ve erdemli her insan bu kavramın vehametini ve iğrençliğini bilir.
  Lakin her nedense, kimi dini kullanan ve paye biçmeye çalışan din taciri müsveddelerinin, allah' tan korkmaz, kuldan utanmaz soysuzların, pedofili kavramıyla sık sık gündeme düştükleri maalesef ki kocaman bir gerçektir.
  Geberin!
  5 ... zeytinyagli dolma kalem
 10. 10.
  He gotü yaprahlı iftiracılar he! O milyonlarca çocuk pornolarını hep müslümanlar çekip pazarladılar he!
  Hatta izleyicileri de müslümanlar he!

  Vay gotüğüze beygir sepdire sizin.
  3 -1 ... malazgirt40