1. 1.
  Samsun'un çarşamba ilçesine bağlı kumköy' de sınıf öğretmeni olarak görev yapan türkiye'nin en iyi öğretmeni. Hakkında herhangi bir baslik olmaması da uzucu. Her öğretmen adayinin mutlaka okuması gerektiginin kanaatindeyim. Gerçekten çok başka bir öğretmen kendisi.

  http://haber.stargazete.c...lek-ogretmen/haber-720598

  http://m.youtube.com/#/wa...v%3DkyOLzYE7O9Q&gl=TR

  edit: mobilden takıldığım için linklerde sorun olabilir, kusura bakmayın.
  2 -1 ... bigbadtrip
 2. 2.
  insanların ufkunu açma ve bakış açısını değiştirmede,beklentilerini yükseltme de bir kişinin ne kadar fark yaratabileceğinin güzel bir örneğidir. Hele de bu kişiler minik birer çocuksa bu çok daha büyük bir önem arz ediyor. Türkiye de yılın öğretmeni seçildikten sonra Varkey Gems vakfının seçtiği Dünyada en iyi 50 öğretmen arasına girmiştir.

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27740105.asp
  1 ... bonfi bb
 3. 3.
  vay anasını diyerek başlıyorum.öyle şeyler anlatıyor ki dilek hoca sanıyorsun bu köydeki herkes yakub kadrinin yaban kitabından çıkma.herkes cahil herkes cuhela aydın düşmanı çocuklarını okutmayan tipler.dilek hoca her defasında köy halkının yanlarında olduğunu söylese de her defasında cehaletinden yakınmakta.vay efendim madonnayı tanımıyolarmış shakira yı tanımıyolarmış.bu anlatılanlar doğuda olsa belki haklılık olabilir ve susarım.çarşamba gelir seviyesi olarak türkiyedeki tarım ilçelerinin çok büyük bir kısmından daha ileridedir.mesela çocukları operaya götürmek ne kadar saçma bir eylemdir.üniversite mezunlarının yuzde kaçı operayı biliyor da gidiyor, sen çoluğu çocuğu götürüp opera öğretiyosun.köylü kadınlara bir şeyler öğretmesi ve onlara ek gelir sağlaması takdire şayandır.ancak bunun bu kadar reklam edilmesi yanlış.biraz şişirilmiştir.biraz da samimiyetsiz.ayrıca türk halkı nasıl kötü bir şeyi taşlayıp prim yapmayı seviyorsa;iyi bir şeyin yanında olup da prim yapmayı çok sever.reklam,reklam ,reklam...
  1 ... vlad tepes
 4. 4.
  geçen hafta türkiye inovasyon haftası'nda sıradışı kadınlar adlı panelde yaptığı konuşma ve sunuşun sonunda ayakta alkışlandı. kendisi de iki çocuk annesi imiş.
  ... usualsuspects