bugün

Capulcular seninle diye devami getirilebilir.
ŞakirtlErin Erdoğan'a yaptığı tezahürattır.

Demek istedikleri şudur;
"Dik dur yoksa sikerung boşbogaan!" Nedenini hepimiz biliyoruz bu şakirtlerin cinsel hayatı olmadığı için her buldukları deliğe sokarlar. Bunlara hayvan, 18 yaşından küçük engelli çocuklar bile dahildir.

Anlayacağınız bunlar boşboganlarına bile tecavüz ederler, alışıklar ya.
sevişmenin süresini uzatmak için de kullanılabilecek slogan.
Meydanlarda, miting alanlarında sıkça duyulan bir slogan. Bu sloganı komik hale getiren ise bir üroloğun itirafıdır ve şöyle der kendisi;

" iktidarsız hastalarım var ve bazılarına üzülüyorum.
muayene için gelen hastalarımdan çok defa kendi kendine söylenerek Dik Dur Eğilme diyenleri duydum. "

Hastalarımdan duyduğum bu lafı çok defa meydanlarda mitinglerde duyunca ve onları hastalarımla kıyaslayınca, lafın doğru kişi için kullanıldığından bir kez daha emin oldum "
(bkz: dik dur eğilme sikerler yeminle)
Dekolten görünmesin diye tamamlanabilir.
gay olduğunu anlayacaklar.
boğazına kadar boka battıysa bir adam, boğulmaması için ona verebileceğiniz nasihattir;
-dik dur eğilme. ağzına yüzüne bok girmesin.

(bkz: dario fo)
'Domalma' demek istiyolar heralde.
Uzun boyluların sürekli muhatap oldukları emir sözcüğüdür.
Dik dur eğilme, sikerler yeminle.

Belediye otobüsünde eğik duran arkadaşıma söylediğim uyarı niteliğindeki cümle. Dik dur eğilme sikerler yeminle dememle, "zaten fordcular var baksana rampa ;)" diyerek beni desteklemesi bir oldu ve derhal dik bir şekle büründü.
ilginç slogandır. cinsel ürün satan reklamcılar için iyi bir slogan olabilir.
iktidarsızlık problemi yaşayan adamın avucundaki penise çaresizce bakıp sarf ettiği söz öbeğini akla getiren slogandır. daha yaratıcı olunması dileklerimle.
Yine akıllara gelen Mehter marşlı destek müziği: http://m.youtube.com/watch?v=riYoZPJor1Q

Dik dur eğilme! inananlar seninle!
http://www.youtube.com/watch?v=0ZhfVc2T3yU
Devamı bu millet seninle ile biten söz.
sizden iğreniyorum ne kadar bel altı ne kadar saçma sapan salak yorumlar bunlar sizin cigeriniz 5 para etmez be!
sevişme esnasında söylenebilecek cümle, tabi erkeğin kendisine telkini şeklinde.
dik duramayanlara söylenendir.
Çünkü boğazımıza kadar boka battık .
Dua niyetine geçti herhalde. Şahıs eğilemiyor. Dikine gömülür artık.
güncel Önemli Başlıklar