bugün

hayvan gibi bir gol atmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=8esdqCZ7-1s
golün hasını atan futbolcu.
beşiktaş'ın manuel fernandes'i şutlayıp, yerine almayı düşündüğü yetenekli futbolcu. üstelik sahici bir 10 numara. türkiye ligi için biçilmiş kaftan. fernandes, felipe melo'yla aynı mevkii de oynamasına rağmen biz adamdan 10 numara icat etmeye kastık, işte gerçek 10 numara diego. bas parayı al, şampiyonlar ligi hedefi için de zaruri ihtiyaç bu tarz forvet arkası bir yıldız...
kariyeri düşüşte olan, erken biten yıldızlardan biri. werder bremen de dehşet saçıyordu. bjk'ye gelirse fernandes ten daha disiplinli olup olmayacağı şüpheli ama mutlaka taraftarı tatmin eder, sıkışan bazı maçları çözer fakat sneijder'den daha iyi durumda olacağını sanmıyorum. umarım makul sayılabilecek bir fiyata gelir. *

edit: bjk'nin gündemindeyken yazdığım yorumu, fb'ye geleceği konuşulurken, fb'liler eksiliyor. ne garip adamlarsınız yav? demek ki size gelmesiyle alakalı değil adam ile ilgili sıkıntım. türkiye de kasmayacağını düşünüyorum.
Sjneider'den daha iyi olmayan ama takıma sjneider'den daha çok katkı sağlayabilecek futbolcu. Fenerbahçeliyim ve hiç o komplekslere gelmeden söyleyeyim; Sjneider first class bir futbolcu. Bu, su götürmez bir gerçek. Ancak onun takımına yaptığı katkı beklentilerin bence çok çok altında. Bunun sebepleri ayrı bir başlık konusu.
Diego ribas, nouma gibi ayarsız herif. tipik taraftar futbolcusu. Hele tanıdığım bjk'li arkadaşlarım bu adama tapar herhalde. Kariyerinin düşüşte olduğunu düşünmüyorum. Yeni stadta bjk taraftarının yaratacağı atmosferle yeniden hayat bulur.

Olur da bunu alıp yanına bir de balotelli'yi alacaksalar, hazır elleri değmişen stadın yanına 1 tane de akıl hastanesi kursunlar. Çok lazım olur.
dünyanın en iyi oyun görüşüne sahip orta saha oyuncularından biri.
atletico madrid ve werder bremen gibi takım oyunu oynayan takımlarda yıldızı parlayan oyuncu. savunma yapmaz, adam kovalamaz ama etkili bir hücum silahıdır. beşiktaş orta sahasına diego'nun yanısıra çok koşan, pres gücü yüksek bir oyuncu daha alabilir, ya da atiba'yı o bölgeye kaydırabilirse iş yapabilir. aksi halde sonuç hüsran olur.
beşiktaş'a %90 oranında transfer olacaktır sezon sonunda, hayır mı şer mi göreceğiz.
Şampiyonlar ligi finalinden sonra beşiktaşa gelecek futbolcu. Hayırlı olsun beşiktaşıma.
hicbir sekilde heyecan vermeyen muhtemel transfer.
Abartısız 6 7 yıldır gazetelerin Türkiye'ye getirmeye çalıştığı futbolcu. Gelirse bir de biz demiştik derler bunlar.
Bu adamı beğenmeyeni ıslak odunla döveceksin.
Alınırsa bence bjk'ye çok yararlı olur.

Not: fenerbahçeliyim.
fanatik gazetesinin haberine göre ortaya öyle şartlar koymuştur ki, üstü kapalı kulübün tapusunu istemiştir.

http://www.fanatik.com.tr...ri_3_Detail_33_368546.htm

(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
beşiktaş'a hayırlı olsun. sağlam transfer.
çok büyük topçu beşiktaş bunu sittin sene alamaz. ribas derler colman'ı alırlar gene. ehe.
33 kez brezilya milli takım forması giymiştir.
Ne yalan söyleyeyim, fener veya beşiktaş hiç farketmez, yatmaya geleceğini düşündüren Topçudur.

Normalde bizim memlekete gelen ve yatmak için para alan futbolcuları incelediğimizde büyük bir çoğunluğunun memleketinin güney Amerika, hatta brezilya olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Akla hiç düşünmeden gelen 3-5 futbolcu bile sayılabilir. Diego da bu potansiyeli barındıran bir oyuncu. 29 yaşında, geçmişte başarıyı tatmış ve hayatının Son büyük rakamlı kontratını yapmak üzere takım bakıyor. Buraya kadar her şey normal aslında, bahsettiğimiz kontrat olayı da dahil. Ama Diego yine bu oyuncuların bazılarının yaptığı gibi 2-3 milyon Euro'yu cebe indirip, karşılığında ilk 2-3 iç saha maçında artistik hareketler yaparak taraftarın ağzına bir parmak bal çalabilir, ardından da koca sezon boyunca 3-5 gol ve bir o kadar asist de yaparak o sezonu tamamlayabilir. Yani o potansiyel var. Kişiliğini açıkçası bilmiyorum, ama brezilyalı olması ve takımı wolfsburg'dan bazı disiplin sebeplerinden dolayı bu problemleri çekmesi bana birini çok fena hatırlatıyor. Bu bağlamda bu transfer büyük bir risk. Artı, gelecek planlamasında da satıp para kazanabilme ihtimaliniz de yok. Gerçi yaşı genç olup potansiyeli yüksek gençlerden de kazanamıyoruz orası ayrı tabi.

Diego büyük bir markadır, geçmişi ve yeteneklerini sorgulamak değil bana, hiç kimseye düşmez. Ancak getirisinin ne olacağı hakkında soru işaretleri oluşması çok normal. Ha bu kadar konuştuk, gelip şampiyonluk getirecek performans da koyabilir, yine o durum da var. Ancak ikinci saydığım durum daha bir az ihtimal gibi gözüküyor.

Akıllara gelen 3-5 oyuncudan kastım; Elano, flavio conceiçao, Teofilo gutierrez, joao Alves de assis silva, Ricardinho ve tabi ki diego'ya geçmişi, yaşadıklarından dolayı ve hatta geleceği ülke olarak bile en çok benzeyen, benim de bir zamanlar onunla yatıp onunla kalktığım cassio de souza soares Lincoln.

Bu eleman yerine beşiktaş Nicolas lodeiro transferini yapsaydı onlar adına uygun olurdu diye düşünüyorum.

Werder bremen'de harikalar yaratan, ama sonrasında kariyeri Atletico madrid dışında hep düşüşte geçen brezilyalı oyun kurucu.
liseli ergenler tarafından 1977 model bir kartalın içine kafası koyularak Diego ribas kartalda espirisi yapılacak oyuncu. amk ergenleri.
düşüşteyken yani a.madrid'e kiralanmadan önce türkiye'ye gelseydi bir takımımıza avrupadan kupa getirirdi. ama ilerleyen yaşı ve ulaştığı başarılar (hele ki kiralıkken) ona zaten 5 yıl daha yeter. o yüzden gelirse yeni bir quaresma, guiza vakası yaşanır. ama nefret edilen galatasaray'a bile gelse bir kaç maçta yapacağı özel şeyler izlenebilir.
an itibariyle yalan olan bir tranferdir.
büyük yetenek kötü futbolcu.
beşiktaş a gelirse balon olacağını herkesin anlayacağı futbolcu. bu kadar büyütmeyin.
fenerbahçe tarafından borsaya bildirilen futbolcu.
fenerbahçemizin borsaya bildirdiği futbolcu. gelirse çok faydalı olur.
beşiktaş'ın vazgeçtiği haberleri çıkmıştı.

anlaşıldığı üzere büyük abi 'çekil bakayım kenara' demiş fikret orman ve ekibine.
güncel Önemli Başlıklar