1988 doğumlu arjantinli midfielder , amr sevilla b 'de parladıktan sonra sevilla a takımına çıkmış geçen sezonun sonlarına doğru çok büyük çıkış yapmıştır. *
sevilla'da kendisi wingerdir, yani kanat oyuncusu.
2 gün önce takım arkadaşı el shaarawy'yi gol sevinci esnasında milyonların gözü önünde pandiklemiş, bununla da yetinmeyip bir süre o bölgeyi kanırtmıştır. el shaarawy nin ya olum ibnelik yapma lan gülüşü aşırı komiktir.

(bkz: 31 ekim 2017 roma chelsea maçı)
himmetçi muhasebecileri çıldırtacak olan sözleşme detaylarını ekşi'de paylaşmış vatandaşın biri. Buraya da ekleyelim de kuduz köpekler daha çok çıldırsın.

''şu şartlarda anlaşıldığı söylenen kanat oyuncusu.

yıllığı 1.35 milyon eurodan 2+1 yıl sözleşme. +1 kısmı 2 yılda toplam 50 maça ilk 11 çıkarsa aktif olacak.

20 maça ilk 11'de başlarsa yıllık ücreti 1.85 milyon euro olacak.

toplam asist ve gol sayısı 15 gol ve üzerindeyse 250 bin euro bonus kazanacak.

ilk yılında 10 maçın altında ilk 11'de sahaya çıkarsa fenerbahçe'nin bedel ödemeden sözleşme fesih hakkı olacak.

edit: bonservis bedeli ödenmeyecek.

geçen sene falcao'dan, aboubakar'dan fazla maça çıkmış. algılara inanmayın.

galatasaraylı muhasebeci arkadaşlara başarılar.''

Çıldırın lan pezevenkler !
görsel
hayırlı olsun ozaman.
sakatlıkları bazı milyon yüroluk dünya yıldızhahahları gibi ''kronik'' değildir, darbeye bağlı sakatlıklardır. o yüzden sorun olmayacak. en sert ligden geliyor sonuçta.
çok güzel penaltı kullanan topçu. 2013 mayıs'ından beri takım penaltı kullanırken geriliyordum. Artık arkama yaslanıp izleyebilirim.

Bonservis ödenmediyse gayet iyi transfer. Roma'nın fener'e günahını bile vereceğini düşünmüyordum açıkçası.
her şeyi bırak sadece bu transferde açıklanan rakamlar bile fenerbahçe'nin nasıl ve hangi yöntemlerle kâr ettiğini özetliyor.

roma'da senelik 3.5 milyon kazanan adam buraya bonservissiz, imza parasız, garanti ücretsiz, maç başı anlaşmayla gelmiş. bak hele.

adamlar o kadar pervasız ki dalga geçer gibi göze soka soka yapıyorlar bunu bir de.
yüzde ellisini oynasın hafta sonları iki paket sigara içirtir. kimi keyiften kimi kederden içer.
ortamlarda maç başı dersin kim nereden bilecek mk.

koç şirketlerinin kağıt üzerindeki reklam paralarını sakın hesaba katmayın allah korusun ceza vermek zorunda falan kalırsınız sonra.
Fenerbahçe’nin messi’si olan adam. Çok can yakacak. Evet.
sahada akıyo maşallah.

görsel
görsel
Galatasaraylı olarak söylüyorum hazır olduğunda çok iş yapar.ben şahsen kıskanmıyorum böyle adamları izleyelim ligde. Formda falcao, formda perotti formda samatta ve abubakar izleyelim. Yıldık be yan pas geri pas.
Yazdı yine golünü. Nani'den bu yana bu kadar kaliteli bir kanat oyuncusu izlememiştik.
Reyiz yine yazdı. Hem de çok rahat attı o zor golü. Himmeçiler kudurun. Size babel ve arda ile başarılar. Ahaha.
Şu an Türkiye’deki en iyi yabancı oyuncu. Evet.
Tip olarak esrarkeşlere benziyor.
çok iyi lan .

görsel
Nokta atışı transfer.
3 gölün 2 sini penaltıdan atan Uber oyuncu
Sen neymissin be agbi.
Fenerbahçe, Diego Perotti'nin diz ekleminin arka dış kapsülünde cilt, cilt altı dokularda ve zarlarda yırtılma, diz eklem kapsülünde zedelenme ve kaslarda kısmi yırtık tespit edildiğini açıkladı.

herifcioglu bir sezonda yasanabilecek butun sakatliklari yarim saate sigdirmis helal olsun buyuk basari.
görsel
Sağ olsunlar gassaraylılar bizden önce sözlüğe taşımış durumu. Fenerbahçe ile ilgili en önemli haberleri önce bunlardan öğreniyoruz. Bizden daha çok takip ediyorlar. Maaşları kimin ödediği de içlerine dert olmuş yazık.

4 maçta 3 gol atıp, fenerbahçemize 6 puan kafadan kazandırmış kanat oyuncumuzdur. inşallah her şey yoluna girer.
Ameliyat olursa yol verilecek futbolcu. Bazıları gibi beslenmeyecek. Evet.