bugün

çin ligindeki eskini takımını çılgına çeviren futbolcudur. fifa ya başvuracaklarını söylüyorlar. umarım ters bir gelişme olmaz.
http://www.macadogru.com/...;acuteden-sok-haber/33284
çok tepki toplayan, taşlanan meyveli ağaç şeklinde tanımlanabilecek futbolcu, ama,

(bkz: it ürür kervan yürür)
Çok yirtıcı bi santrafor GalataSaray'a yakışır.
bir taraflarındaki kılları ağarmış olan futbolcu sahada koşarken ölmese bari.
hiçbir yerinde kılları ağarmamıştır muhtemelen. gerçi kadıköy'de bunu gösterebilir bakalım.*
hepiniz aynı boksunuz!!!

not: karşıyakalıyım.. dur lan bunu entrynin sonun yazıcaktım.

kimse bu adama emekli muamelesi yapıp boş transfer geyiğine girmesin. fenerbahçe değilmiydi 34 yaşında carlosu getiren? beşiktaş değilmiydi guti yi alan?
bu adamlarda gitti drogbayı getirdi. iş yapar mı tartış. reklam değeri sorgularsan yüzde yüz etkili olur dünya piyasasında. o yüzden bu adamdan yarım sezonda 20 gol bekleme. seneye bu adamın referansları sayesinde takımına gelicek olan yıldızları bekle. herşey performans değil. reklamda önemli..
35 yaşındaki adam sahada 90 dakika kalıp şık bir gol atamaz. iddaa ediyorum bu adamın anatomik yaşı 26 dir.
ailesi tarafından doğmadan önce nüfusa kaydedilmiştir.
alex de souzadan bir yaş ufak olan futbolcudur.
drogba ya yaşlı, sneijder e oynamadan geldi diyenler için emre ve webo nun yaşlarını öğrenmelerini, emre nin bu sene atletico da kaç maça çıktığını öğrenmelerini tavsiye ederim.
galatasaray forması imzalarken

https://pbs.twimg.com/med...BB9WGDVCEAArDdv.jpg:large
transferi rüyalarıma giren, sadece yaşı 35 olmayan futbolcu.
tartışmasız türkiye'ye gelen en iyi golcüdür. "yaşlıdır, yaşlı olmasa zaten türkiye'ye gelmezdi" diyenler de haklıdır ama son haliyle bile kendisini tutabilecek bir defans oyuncusu da yoktur süper ligte. Yabancı gelecekse ülkeme, böyleleri gelmelidir.

Not: Siyah beyaz'ım
galatasaray'a gelecek oyuncuymuş; ya kardeşim adam gelmiş 34 yaşına sen bu adama milyonlarca lira niye veriyorsun ki ?
(bkz: roberto carlos)
bundan sonra kendisini görebilmenin iki yolu var.ya tt arenaya gidilecek ya da tekno sa ya gidilip led tv ekranlara bakılacak.
çok yakın bir zaman sonra istanbulda olabileceği düşünülse de sözleşmesiyle alakalı ve özellikle lisansıyla alakalı sorunları galatasarayın ancak minimum 15 gün içinde çözebilecek olması gerektiğinden hemen heyecanlamayın gençler. yani fil dişi elenmeseydi daha iyiydi. en azından resmi maçlara çıkardı tamamıyla hazır gelirdi.
dünyanın en iyi golcülerinden. bu tartışılmaz.
http://inciswf.com/movetodagyaldem.swf
keşke bir an önce galatasarayımıza gelse de izlesek dediğim futbolcudur. şöyle bir gol atsa çim üstünde kaysa premier ligde ki gibi yeter la.
artık galatasarayın sözleşmeli malıdır.
http://www.facebook.com/p...47&type=1&theater
pes 2012 de çok pahalı olduğu için transfer edemediğim bir oyuncuydu. ayrıca bok atanlara burdan yımrıh atıyorum.

(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
ismi uefa' ya verilen yeni listede yar almaktadır. ayrıca kendisiyle birlikte aykut erçetin ve sneijder de listeye eklenmiş olup listeden sercan yıldırım, ceyhun gülselam ve cris çıkarılmıştır.
her galatasaraylının değil, dünyadaki her futbol takımı taraftarının takımında görmek istediği bir futbolcudur.

yaptıkları, yeteneği, kariyeri tartışılmaz. bir galatasaraylı olarak transferinin sezon başında gerçekleşmesini daha çok isterdim. transferi nedeniyle ayakları yerden kesilmeyen tek galatasaray taraftarı ben miyim bilmiyorum, ama kendisi yerine çok sağlam bir stoper veya sol bek alınmasını tercih ederdim açıkçası. şimdi bana '' olm, drogba lan bu!! '' diye çemkirecek arkadaşlara da hak veriyorum. adamın ismi yeter, sonuna kadar katılıyorum. belki de transferi, prestij açısından, forma satışı açısından süper bir hamledir. ama kadroda an itibari ile şampiyonlar liginde gol krallığı için cristiano ronaldo ile kapışan bir burak yılmaz, görev verildiği her maç neredeyse gol atabilen bir umut bulut, rakip defansı maç boyunca yoran ve yıpratan bir elmander varken, sanki çok ihtiyaç duyulan bir topçu değildir drogba.

ben olaya sadece takım içi ihtiyaçlar doğrultusunda yaklaştım. işin maliyet kısmına girecek olursak eğer, drogba maliyetinin karşılığını sonuna kadar verecektir. forma satışları, loca satışları, reklamlar, sponsorluklar v.s.. bu açıdan bakarsak eğer, galatasaray yönetiminin bir başarısıdır. ama futbol takımı içinde nasıl bir etkisi olacağını zamanla göreceğiz.

ne olursa olsun, insanı heyecanlandırıyor ama drogba.
34 yaşındaki alex gitti diye ağlayan kişilerin 35 yaşında olduğu için laf ettikleri kişidir.
güncel Önemli Başlıklar