1. 1.
    doğanın içinde bir ütopyada yaşadığını hissettiriyor insana.
    her videosu ayrı bir meditasyon etkisi yaratıyor.
    her tarifine hayranlıkla bakıyorum.
    mutfağına ayrı hayranlık duyuyor ilerde böyle bir mutfağım olsun istiyorum.
    genelde konuşmayan ve mütevazi bir yaşam şeklini yansıtan videoları var.
    gurmeyim diyene parmaklarını ısırtacak güzellikte olduğuna inanıyorum yemeklerinin ve tariflerinin.
    kanalına: https://www.youtube.com/c...zADCunBTV1KwjkfAQQ/videos
    buradan ulaşabilir, takip edebilir, videolarını izleyebilir mestolabilirsiniz.
    izleyin takip edin işte daha ne diym.
    2 ... saraswati
  2. 2.
    Kanala bakmadan önce Önyargılı bir şekilde herhalde bir YouTuber ın yancısı reklam/pr yapıyor diye hakkına girdiğim yazar beyanı.

Sadece bir videoya baktım diğer videolara da bakacağım. Gerçekten yazarın beyan ettiği gibi kendisinden ön yargılı olduğum için özür diliyorum.
    1 ... isminiunutanadam
  3. 3.
    isminiunutanadam estafirullah sayın yazar.
    bende olsam bende öyle düşünürdüm.
    bi hafta oldu keşfedeli benimde. uzak doğu mutfağı merakım var.
    ve gerçekten kanalın benim reklamıma gram ihtiyacı yok. hani kendini satıyo diyolar ya o şekilde.
    inanıyorum ki videoları izledikçe izlemek isticeksin. hayran kalıcaksın benim gibi.
    o buruşuk ehtiyarlar bile gözüne sempatik gelicek.
    bu arada arkasnda muhtaelen küçükde olsa bi yapım ekibi var belli.
    ancak arkasında yapım ekibi olması samimiyetini kesinlikle zedelemeyip aksine daha iyi görmemizi sağlıyo.
    hikayesine gelince memleketinden uzakta geçirdiği zamanlarda hep ailesinin yanında olmayı düşlemiş kızımız sanırım.
    kanaldaki esas tema ahde vefadır. büyüklerinin bakımını üstlenmiş hayırlı evlat profilimiz var.
    ev kızlarının sonuncusu olan dianxi xiaoge sanırım aşçılık konusunda da eğitimli birisi.
    1 ... saraswati
  4. 4.
    doğanın nimetleri dediğimiz kavram tam olarka böyle bişey sanırım
    https://www.youtube.com/watch?v=YCnjTCG6XR0+
    ... saraswati