bugün

bu bayanların dişi olmayanı da mı varmış. eyvah eyvah.
Tarlabaşı, taksim'de zor bir iş. Buralarda genellikle erkek bayanlar var.
Bayanın dişi olmayanı da mı varmış. Daha neler duyacaz kim bilir
dişi olmayan bayan mı var sorusunu akıllara getirir.
günümüz türkiye'sinde bir erkek için korku sebebidir. beni asansörde taciz etti dese, bir seneden önce içeriden çıkamazsınız.
Çok bindim herhangi kötü bir durum olmadı.
Binmeyin günahtır, çarpılırsınız.
Eğer sizden sonra bindiyse rahatsız olmasın diye önüne geçilir.
Maazallah ya erkek bi bayanla binseydin.!
Olağan durumdur. Fesat düşünmemek lazım.
dişi olmayan bayan sizinle zaten konuşamaz. binebilirsiniz.
Asansörün içinde olan bir kişinin kadın olduğunu gösterir diğer kişinin hanzo olma ihtimali yüksektir.
dişi bayansa, damağı erkek olabilir, siz damacana dişlerken, onun damağı dişini sıkabilir.
(bkz: öyle saça böyle tarak)
erkek bir adamsanız sıkıntılara gebe olabilir.

(bkz: dişi bayan)
(bkz: erkek adam)
(bkz: az dişi bayan)
(bkz: yüzde otuz sekiz erkek adam)

tam buğday eppeği gibi aynı çavdarı da var kepeklisi de.
dişi olmayan bayan nasıl oluyor?
Binmeden önce kapıyı açar bağyan arkadaş inerken yine kapıyı açar iyi günler dilerim.
asansör dolu oldugu halde biniyorum üstelik içerisi erkek olmasına rağmen.

Zihniyetinizi neyse küfür etmeyecem.
Dişi olan bayandır.
Dikkat edin, ısırabilir!
a noktasından b noktasına 2. bir şahısla yol alma durumudur.
Bir çok şeye gebe bir durumdur.
Dişi erkek farketmez sevmiyorum insanlarla dipdibe olmayi. Az otede durup gözümü ya kapiya ya duvara ya da yere sabitlerim.
dişi olsun ya da olmasın, * bir hanımefendi tekse binmeyi tercih etmiyorum. ortalık sapıktan tacizciden geçilmezken, kadınlar istemeden tanımadığı bir yabancıyla -eli yüzü ne kadar düzgün olursa olsun- yalnız kalmaktan gerilebilir haklı olarak. zaten asansör nedir, dizleriniz hareket etsin biraz. *
80 yaşlarında bir nine benimle binmemşti, ben de heyyyyt bee , ne kadar da tecavüzkar görünümüm var diye havalara girmiiştim. sağ ol ninem ...
(bkz: o artık bana emanet)
hele kapalı bir bayansa çekindiğim durumdur. bu olay dün başıma geldi. dün tesetturlü bir kadın vardı. o asansöre bindi ben de yürüdüm.