1. 1.
  an itibariyle t.c başbakanı ahmet davutoğlu nun da zikrettiği gibi bu örgüt ile chp arasındaki ilişki nedir açıklaması gerekiyor. evet chp liler ve k.k nedir bu dhkp c seviciliği?
  1 -3 ... hippopotomonstrosesquipedalian
 2. 2.
  (bkz: chp nin dhkp c ye sahip çıkması)

  (bkz: chp ve dhkp c yakınlaşması)
  -1 ... hippopotomonstrosesquipedalian
 3. 3.
  Doğuda ve suriye de beraber hareket eden terör örgütleridır. Inanmayan yol tv nin yayınkarına baksınlar, yurt dışındaki cemevlerındekı propagandaları bunun kanıtıdır. Chp lilerin yanasmayacagı başlıktır. Çünki daha bugüne kadar dhkpc ye terör örgütüdür diyen bir chp li görmedim.
  3 -1 ... malazgirt40
 4. 4.
  dhkp c ve chp

  HDP ve PKK diyen faşistlerin ağzından düşürmediği başka bir söylem daha! Gerçekten olabilir mi böyle bir şey? Hiç sanmam! Hiç! Ayıp!
  -1 ... rubycon
 5. 5.
  Kripto fetöcü orospu çocuğu zırvası. Ama bunları silemezsiniz. Yıllardır bu orospu çocuklarıyla besleniyorsunuz çünkü.
  ... ya sen ne anlatiyon bayan
 6. 6.
  CHP Dhkp-c'yi bir terör örgütü olarak görüyor mu diye sorgulayın kendinize... Sadece bunu sorgulayın... Bu başlığın sizlere de tebessüm ettirdiği göreceksiniz. HDP ve PKK ayrı, CHP ve Dhkp-c ayrı... Bunu o kafalarınıza sokun artık... iyice sokun ama düşünmenin ne kadar mükemmel bir şey olduğunu fark edin... Ne yani? Canan Kaftancıoğlu'nun DHKP-C'li anmasına katılması mı sorun sizin için? Ölmüş gitmiş biri sonuçta... Yaşarken anıyor muydu yani onları? Ne yani DHKP-C'lilerle mi takılıyor diyorsunuz şimdiki CHP? Saçmalamayın... AKP'de megri megri dedi unutmayın... Sizin tek unutmamanız gereken şey AKP'nin megri megri demiş olmasıdır... Sakın bu başlığı google amcaya sormayın, aramayın... Görmemeniz gereken şeyler vardır... Benden söylemesi... Hihihi. E ee bu işler böyle...
  ... rubycon