Dünya’nın neresinde olursanız olun ilegal gösteri ve taşkınlık yasaktır. Haklı nedeniniz olsa bile haksız duruma düşersiniz.
Geçen hafta hollanda’da getirilen yasaklar için yapılan taşkınlıklarda polis göstericilere cop ve köpeklerle öyle saldırdıkı.göstericilerin anasını Ağlattı.
Ikinci gün sosyal medyada “yeniden toplanAcağız” çağrısına korkudan kimse katılmadı.
Yakalanan ve o an orda bulunan göstericilerin arabalarına ve banka hesaplarına el konuldu.. verilen zarar bu şekilde karşılanacak..
Elbette devletin yanında olacağız ortalığı karıştıran, polise taş atan, yumruk atan, devlet malına ve esnafa zarar veren militanların yanında değil...
Algı operasyonu dedikleri bu oluyor.

Akp devlet değildir.

Devleti yönetendir.

Dünyanın sayılı üniversitelerinden birine sen çapsız birini “ben yaptım oldu” diye atayamazsın.

Bu çocuklar susuyor olsa asıl o ülkede sıkıntı vardır.
her zaman her daim.
Devletinde hükümetinde yanında değilim.
Devlet kutsal değildir.
Var olmasına olan ihtiyaç onu kutsal eleştirilmez yapmaz.
Adaletin,insanlığın yanındayım.
Devlet ayrı hükümet ayrı tam bir çocuk kandırma işidir.
Tüm devlet yetkilerini memurlarını politikalarını belirleyen hükümetle devleti nasıl ayırıyorsunuz onu da anlamadım.
Reis iki tane memurluk verince devleti biz yönetiyoruz sanrısına kapılan mhp ve vatan partilileri anlıyorum ama bunum dışında kalanlarım temel bir sorunu var.
Düşünce ve okuma eksikliği.
Soru basit devlet nedir neden vardır nasıl olmalıdır.
Ömründe bu soruları sormamış devletin dikte ettirdiği cevaplara iman etmiş gücün yanında saf tutmuş insanların burada muhaliflik oynamasını seyretmekten bıktım usandım.
Devletsiz olmazla mevzu vatansa gerisi teferruattır arasında bin tane fark var.
Şimdilik bu kadar akşama daha zor sorular soracağım.
Devlet ile hükümeti ayırt edemeyen bireylerin kendi kendini ifşa ettiği başlık hedesi.

Bunlar asla eğitilmez.
Devletin elbette yanındayız. Hükümeti elestiriyoruz.
Şuursuz gençleri, onları kullanan vatan hainlerini ve tasmalarının sahiplerini kudurtan söylem bir nevi slogan.
birey olma kimliği gelişmemiş, güce otoriteye eğilen ezik beyanı.
Vatan haini çapulcular duysun her zaman devletimizin askerimizin, polisimizin yanındayız.
sözlük de pek köylük bir yere döndü. çomar havlamasından, mal mölemesinden geçilmiyor. bir de bok kokusu ki sorma gitsin.

şu sefil eziklerin haline bir bakın. devletlerinin (babacıklarının) yanlarındaymışlar. yesinler seni kuzum. kime karşı? bir kaç üniversite öğrencisine mi? iyi ki varsın valla. sen olmasan babacığın onlarla nasıl başa çıksın değil mi ya? aferin sana. babacığın boklu popişinden sevecek seni.
devletin yanında oldukça zam yapıyorlar ben yokum.
Tamam devletin yanındayız da devlet ne zaman bizim yanımızda olacak? Cebimizdeki 3 kuruşun 2.95 kuruşunu geri almaktan ne zaman vazgeçecek? hayatı insan gibi yaşamamıza ne zaman izin verecek?
Boğaziçinde magandalık yapan
Lgbt +feministlere karşı
Devletimizin yanıdayız
(bkz: taporag)
Daha geçen yaz atatürk'ün kurduğu cumhuriyete karşı hilafet gösterileri yapıldı. Dergi kapaklarında atatürk ilkeleri çiğnendi. O zamanda böyle sesin çıktı mı?
Ya devletin yanında olursun ya da yok olursun.
Beton bir Ulusalcı, Atatürkçü olarak her daim devletimin yanındayım. #devletiminyanındayım

Dünkü eylemlerde içeri alınan 107 gencin sadece 7'si Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi çıktı, geriye kalanlar ise provokatör birer terör sempatizanı.

Bu büyük bir tehlike.

30 yıldır Atatürkçülüğü, sosyalizmi bir kılıf olarak kullanan güruh, polis nefreti aşılamak adına 'Boğaziçi Üniversite öğrencisi' maskesi taktı ve halkı kışkırtmaya devam ediyor anlayacağınız.

PKK'nın ve DHKP-C'nin koyun gibi güttüğü Beyaz Türk gençleri, kadın hakları örgütleri, lgbt örgütleri ve hatta bağımsız aktivistler, bu gençler kimler tarafından nasıl yönlendirildiklerini bilmiyorlar.

Kadın Hakları Örgütlerini anlıyorum, sevgilileri onları cinsel obje olarak görüyor ve kullanılmış hissettikten sonra bir suçlu arıyorlar, lgbt örgütlerini de anlıyorum, ailelerinden baskı görüyorlar ve suçlayacakları birilerini aramaya başlıyorlar.

Fakat bu olay her ne kadar büyüyecekse o denli kutuplaşacağız.

Bunun olmasını istemiyorum, çünkü kimler eliyle bu olayların yönlendirildiğine dair gayet net bilincim var.

PKK bildirisine imza atan Gülay Barbarosoğlu gibi geçmiş rektörlere özlem duyan sahte solcu, gerici-kabileci güruhun koyun gibi güttüğü Beyaz Türk genci kızlarımızın ve homoseksüel kardeşlerimizin uyanmasını diliyor ve üzülüyorum.

Bir gün çok pişman olacağız fakat iş işten geçmiş olacak.

Üniter yapımızı, ulusal birliğimizi solcu kisvesi altında tehdit eden Mezhepçiler ve Kürtçüler tarihimiz boyunca yaptıkları gibi tekrar benzer şeyleri bize yaşatıyorlar.

Bu şekilde aynı 100 yıl öncesinde ataları Seyit Rıza'nın ingiltere'ye mektup yazarak emperyalizme ve kapitalizme hizmet etmesi gibi, torunları da tertemiz gençleri devşirerek aynı geleneği devam ettiriyor.

Uyan ey halk!

Uyan!

(bkz: aşağı bakmayacağız/#44400100)
Boğaziçililer Bizanslı mi?
Vav aslan parçaları, olun tabi kardeşim hobi olarak yine olun da bunu son boğaziçi olayları için söylüyorsan, yaşadığın ülke hakkında bile bi sik bilmediğini gösterir.

Senin o terörist/vatan haini olarak nitelediğin adamlar var ya hiç birine bir şey olmayacak, iki gün sonra ellerini kollarını sallayarak gezecekler. Taş çatlasa pandemiyi ihlal cezası yiyecekler. Türkiyenin en iyi üni.sinden mezun olup rahat biçimde işe girecekler, kimisi yurtdışında yaşayacak zaten. Eğer şanslıysan ilerde de senin patronun olacaklar.

ikincisi; yanında olduğun o polislerden işkenceye karışmışları ceza alacak. Dünden bu yana Avukatların sayısız tutanağı var, bi ton kamera var, her şey açık. Bu konularda 10 yıl 15 yıl suren davalar var ama en nihayetinde yasayla işkence olarak kabul gören hareketlerden birine karışmiş polisler ceza alıyor.

Polisinin o kadar yanındasın madem, tazminatına da bi el atarsın ha artık?
biz bu oyunu çok gördük. #DevletiminYanındayım
Kanımızın son damlasına kadar.