bugün

günümüzde zaten bilinip, hatta meclisteki konuşmalarının bile bir kısmı ekrana yansırken altında eski mit ajanı yazdığından dolayı, tanımdaki anlamsız bilgi verme aşkı devlet bahçeliye spesifik apoletler takma amacı gütmüş gibi.
okuduğum ve şok olduğum iddia...
tabii buraya taşımaya cesaret edemedim ben,
ama olsun,
herhalde gençliğinde yapmıştır,
hala öyle olacak hali yok.
veya var mı lan?
başbuğ nun mektubunda da durum açıkca bellidir. yeni mi fark etmişler.

Pek değerli ve Sevgili Oğlum
Bu gün, muhterem arkadaşımız ... mektubunuzu getirerek beni çok sevindirdi. Yazılarınızı okuyarak gerçek durum hakkında aydınlandım. Teşekkürler ederim. Ara sıra yazmanızı ve bana bilgi vermenizi rica ederim. Malum olduğu üzere davamız Türk-islam davasıdır. Her hareketimizin gayesi Allah'ın (c.c.) rızasını kazanmak ve asil milletimize hizmet etmektir.
P.. imanlı iyi bir arkadaşımızdır. A.E de temiz ve ihlaslı bir Anadolu Türkmeni'dir. Avşardır, benim aşiretimden boyumdandır. Denenmiş fedakar bir kimsedir. Göze çarpan kusuru kendisine zarar veren içki tutkunluğudur. M.Ü. ise gayet temiz, dürüst, imanlı, aydın bir kişidir.
Bunlar milliyetçilik yolunda, geçmiş yıllarda sessizce hizmet vermişlerdir. A.G., A.A. tarafından gösterilen hatalı davranışı anlamak mümkün değildir. Devlet Bahçeli'nin bunlarla aynı davranışa girişmesi mümkün şey. Devlet Bahçeli,MiT'dendir. Arkadaşlarımız MiT'den uzak olmalı, bunlara hiç itimat etmemelidir.
Ne ise çok şükür şuurlu arkadaşlarımızın sayesinde fesat yatışmış oldu. Fakat bu tatsız şeyleri yapanlar, ya Anavatan Partisi ile işbirliği sebebi ile kışkırtılmışlardır veya MiT tarafından kullanılmışlardır. Mesele üzerine dikkatle eğilmek lazımdır.
Ermenilerin cinayetlerine karşı bazı MiT memurları içerde ve dışarda ülkücüleri kullanmak teşebbbüsünde bulunuyorlar. Bunları asla kabul etmemeli, hiçbir eyleme karışılmamalıdır. Önce yönetim Milliyetçilere karşı giriştiği baskıyı, yanlış uygulamayı değiştirmeli ve resmi makamlar, görev teklif etmelidirler. Bu takdirde devletimizin desteğini ve tasvibini arkamıza alarak eyleme girişmek kabul olunmalıdır. Aksi halde MiT (?) memurlarının el altından yaptıkları teklifleri kabul etmek zararlıdır. Bunu herkese münasip şekilde anlatmalıdır.
Şimdi sizden özel bazı ricalarım olacaktır. Eşim Seval hanımı tanıyorsunuz. Gerek sizin ve gerek muhterem ... hanımın arada bir telefonla aramanızı kendisine (okunamadı) ilgi ve destek vermenizi rica ederim.Güvenilir iyi bir de şöför temin etmeye çalışmanızı rica ederim.
Mahsus selamlar ederek sevgilerle gözlerinizden öperim. Cenabı Hakka emanet ederim.
Alparslan Türkeş (imza)

edit : gerçi mektubun sahte olup olmadığı süpheli.
milletin menfaatine çalışan mit'den ise eyvallah, yok hiram abbas yada meymet eymürün mit'in den ise kötüdür.
(bkz: eto bitmiş)
Alparslan türkeş in devlet bahçeli hakkında kaleme aldığı yazısında geçen cümledir.

http://m.sabah.com.tr/gun...toru-bahceli-mit-ajaniydi
mit'ten bahsediliyor. milli istihbarat teşkilatı olan mit'ten. yani tc'nin en hassas ve değerli kurumundan. onun çalışanı olması büyük bir gururdur. cia'cı/bnd'ci/kgb'ci dürzüler hemen karalamaya çalışıyor. utanç!
yakın çevremden çok duyduğum iddiadır. araştırınca internette de söylenmekteymiş. http://www.dailymotion.co...aya-ihanet-icindedir_news
eski bakan yaşar okuyan dillendirmiştir gene. yani şöyle bir düşündüğün zaman mantıklı geliyor, adamın her yaptığı akp'ye yarıyor senelerdir. ben hatta deniz baykal'dan da şüpheleniyorum.
bence orta okul din ve ahlak bilgisi hocası. mit ne la.