bugün

bu sozluk beni anlayamadı ya da ben bu sozluge fazla geldim diye züğürt tesellisi cümleler kurmaya teşvik eden durumdur. *
yükselen enflasyon kadar koyan psikolojik olaydır.eller ikide bir ben butonuna gider ve küfür edilerek kapatılır son kötü oylananlarda ki entryleri görünce.
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
"bakiniz muhterem cemaat, birde sunu hatirlatiyim, entrylerimi okuyirsunuz, su artı konusunu cok iyi ele almamiz lazim karmamızın cok eksigi vardir. yakinda biraz daha degisik tarzlar deneyeceğuz. artı oyumuz martı oyumuz herseyimiz eksik. oylarınizu esirgemeyin.. beynamaz yazarlara veriyosunuz gidiyler ipne ipne şeyler yaziyirler. 69 yaziyler efendim bilmem ne diyler, efendim degisik şeyler yaziyler icki iciyler rus karisina gidiyler, togy, togy yapiyler. bunlara oyunizu veriysiniz bana gelince ufak kucucuk bi zuhurda bulunmaniz lazim yav.. la sikiyim nenenizi niye bana, yani her cuma diyrik hergun demiyrik ya cuma gunu diyrik yaw, pirasanizun ustune sicayim ya sigirinizi sikiyim, kitabina sictigimin ipneleri, cikin disari la, cikin, amina kodumun usaklari la, sikimin pesledikleri, koyim ninenuzun amina, cikin disari, cik ula cik. la at onlari disari hasan, at onlari disari, hakki, hakki gel hele bura hakki.. sikerim caminin kitabini be durmayrum burda ya. yapmiyrum burda yazarlik ya getirin buraya getirin baska bi adam getirin ya. sikerim cay ocagininda gecmisini ya, istemiyrum artı oy ya, bana parami veriysunuz la"

(bkz: oflu hoca mod on)
seovinin musallat olmasından kaynaklanan olaydır, seovi kimi zaman insanı manyak eder ,nasıl mı gelin beraber inceleyelim

bazen seovi musallat olur ,bu durumda artık duyarsızlaşıp kaderinize razı olacaksınızdır, eksilendikçe şaşırmazsın ,her entry de başınıza gelir çünkü,

bazen de seovi istikrar göstermez, arada uğrar eksiler gider ,o arada karmanız yükselir, artılayan melek destekçinizdir çünkü. sonra tekrar seovi gelir insafsızca eksiler ,karmanız yine düşer, bu böyle kısır döngü halinde gittikçe sizin karma değeriniz sabit kalır, en sonuda manyak olursunuz...
acayip güzel durumdur. hele yanında sürekli değişen nihilist vs. yorumlar insanı daha bi motive eder. dip nokta neresi ise orayı görecem.
hayır benim eksilere sözüm yok lakin 2 eksi acaba 8 artıyı götürüyor mu ne karmam 8 e 2 iken düştü demek ki bende problem var sorunsalını doğuruyor benim zihnimde.
devamlı saçma sapan yazan yazarın karmasıdır.
aradıgım karma puanıdır. en begenilen entrylerimi sildim bir ara. sonra fark ettim ki entry silerek bu iş olmuyor, vazgectim.
seovi ile düz orantılıdır.
(bkz: how much longer till i hit the ground)

dibe cokulecek ani beklemeye sevk eder, yazarin verimini azaltir. cok pis de cagristirir bak.
günün birinde yazarın kıllı lopez olmasıyla sonuçlanabilir.
göte giren başlıklarda göte giren giriler yazanların başına gelecek hadise.

gerçekten kötü şeyler yazmanız gerekmez. bölücülere/atatürk düşmanlarına/rte yandaşlarına/israil'e dokundurun yeter.