bugün

devamli dusen karma puani

"bakiniz muhterem cemaat, birde sunu hatirlatiyim, entrylerimi okuyirsunuz, su artı konusunu cok iyi ele almamiz lazim karmamızın cok eksigi vardir. yakinda biraz daha degisik tarzlar deneyeceğuz. artı oyumuz martı oyumuz herseyimiz eksik. oylarınizu esirgemeyin.. beynamaz yazarlara veriyosunuz gidiyler ipne ipne şeyler yaziyirler. 69 yaziyler efendim bilmem ne diyler, efendim degisik şeyler yaziyler icki iciyler rus karisina gidiyler, togy, togy yapiyler. bunlara oyunizu veriysiniz bana gelince ufak kucucuk bi zuhurda bulunmaniz lazim yav.. la sikiyim nenenizi niye bana, yani her cuma diyrik hergun demiyrik ya cuma gunu diyrik yaw, pirasanizun ustune sicayim ya sigirinizi sikiyim, kitabina sictigimin ipneleri, cikin disari la, cikin, amina kodumun usaklari la, sikimin pesledikleri, koyim ninenuzun amina, cikin disari, cik ula cik. la at onlari disari hasan, at onlari disari, hakki, hakki gel hele bura hakki.. sikerim caminin kitabini be durmayrum burda ya. yapmiyrum burda yazarlik ya getirin buraya getirin baska bi adam getirin ya. sikerim cay ocagininda gecmisini ya, istemiyrum artı oy ya, bana parami veriysunuz la"

(bkz: oflu hoca mod on)