bugün

askeri lise mülakatlarında adaylara yöneltilen insanlık dışı soru. zalım zall'ı kurtarıp nidem. amma velakin ssg'yi de hiç kurtarasım gelmez. ben denizi kurtarırım. o kadar çok kişi düştü ki bugüne kadar içine bu soru kalıbı yüzünden her düşen en az bir kere işemiş olsa o deniz de canlı yaşayamaz olur da mazallah seninki kaç santim kampanyaları başlatmak zorunda kalırız. o yüzden en iyisi denizi kurtarmak. yalnız denize işerken gelen o sıcaklığın yerini de çok az şey tutar. bunu niye yazdım hiç bilmiyorum şimdi.
denizde hatun yoksa üstümü başımı ıslatamam. o yüzden allah kurtarsın.

edit: zall? sen mi eksi verdin la?
moonlight'ı denize atar sonra onu kurtarırım.
ssg'yi kurtarırım. zall zaten yüzer kurtulur. bize ihtiyacı yok ulu boss'umuzun. hatta denizdeyken kod yazar kendi botunu yapar. sonra o botu yat yapar. sonra mehtap turu düzenleyip ondan para bile kazanır. yaaa. öyle.
ikisinin denizde yüzme bilmeden ne bok aradıklarını önce düşünür, sonra hangi fantezinin parçası olduklarına dair düşüncelerimi ölçüp tarttıktan sonra kurtarılacak bir yanının olmadığına kanaat getirir uzaklaşırım.
çok zor önerme,serkan inci'yi de atarım yoluma devam ederim.
ben dahada o denize girmem.

alternatif bırakmıyor bu yazarda insana.
(bkz: denize beton dökmek)
denize düşse sorunsalında son noktadır. denizi kurtarırım efendim...
(bkz: sözlüğün giderek inci ye kayması)
ikisinide gerçekte tanımadığımdan kararsız kalırdım.
ben kendimi bile kurtabileceğimi sanmıyorum zira normal havuzda boğulacak gibi oluyorum. *
sözlükçüleri birbirine düşüren ikilem..

ben ikisini de kurtarır sonra tekrar denize atardım. iyilik yap denize at demişler.
"bu suyun esansı eksikmiş ağam".

gerisini biliyorsunuz.*
(bkz: arkadaşlar yüzerdi)
uludenize düşerse zall'ı
ekşidenize düşerse ssg'yi.
ama zaten onları kurtarmak bendenize düşmez.
ssg yi kurtarırım çünkü zall zaten yüce bir varlık olduğu için göğe yükselip geri konar. **
şahsen denizi kurtarırdım.
sedatı.

--spoiler--
düşünen
ssg
--spoiler--
(bkz: karpuz kabuğunun denize düşmesi)
(bkz: wondrous)
yılanlara sarılsın her ikiside.
bu arada ssg'nin ne işi var denizde.
(bkz: yuzme bilmiyor mu la bunlar)
ikisinin de neden yüzme bilmediğini sorgulayacak vakit bile bulamayarak suya atlarsam ben boğulurum hangisi diye seçerken. ya da hangisi daha iyi yüzüyorsa onu kurtarırım. *
(bkz: su çok güzel gelsene)