bugün

Kvk gibi bir cep telefonu garanti hizmeti sunan şirket. Ama bu işini iyi yapanlardan.

Geçen hafta bir kez işim düştü ve bir hafta sonra telefonumu tamir edip kargoladılar. Telefonun şarjı az gidiyordu, yeni batarya şarj makinesi falan almıştım düzelmedi ben de garantiye götürdüm. Meğer sıkıntı şarj soketindeymiş telefonumu hor kullandım yıprandı, şarj soketi benim kötü kullanımımdan dolayı bozulmuştur çünkü şarj olurken kablodan tutup balık yakalar gibi telefonu kendime çekerdim, rastgele şarj cihazlarına takardım falan ama adamlar kullanıcı hatası demeden değiştirmişler. Tişikkirlir dilti sirvis.
Ne kadar süre oldu telefonumu vereli nasıl birşeydi onu unuttum.. Yapıcaklar ama onu söylediler..
obama. hiç dikkat çekmiyor.
sorunumu yüzde yüz çözememiş servis. tavsiye etmiyorum. ettirmiyorum. üç beş lira daha ver adam akıllı resmi yerlerden gerçek garantin olsun! xperia z2'mi mundar etmişler. söyleyeceklerim bu kadar.
Garantili urunum olan LGG4 umu tam 2 ay 12 gun sonra yenisi degistiren servistir. Bu 72 gun suresinde servisi en az 10 kez aradim,her aramada asgari 30 dakika telefonda sira bekledim. Yilmadim, yetkilileri ile görüştüm ve sonunda 2 bucuk ay gibi oldukca "kisa" bir surede yeni telefonum geldi. Kurumsallikla yakindan uzaktan alakalari yok, musteri temsilcileri oldukca saygisiz ve bilgisiz, cok yavas yuruyen bir Sistemleri var. Yeni cihazlarin bu firma garantili Ürünlerini tercih ederken bir kez daha düşünmek gerekir.
hakkında çok kötü yorumlar yapıldığını gördüğüm için yorum yapma ihtiyacı duyduğum servistir.

xiaomi marka bir telefona sahibim. ürünüm delta servis garantisinde. haklarında çok fazla kötü yorum yapılmış. kötü yorum olarak yapacağım tek şey, aradığınızda görüştüğünüz sekreter çok ters zira içeride işlem yaptırdığınız kadınlar da aynı şekilde. tersler, anlamıyorlar, baya gıcık tipler.
servise gelecek olursak, telefonum ilk bozulduğunda gidip dedim ki, bu telefonu bana yapıp bugün teslim edin. işlerim vardı ve yeni telefon bulacak zamanım yoktu. ve gerçekten yapıp verdiler, dili türkçe olmadı sadece ama sorun değildi. bu beni bir süre idare etti ve yeni telefon bulunca servise götürüp temelden sorunlarımın çözülmesini istedim. 27.günde telefonumu bana teslim ettiler, tüm sorunları çözülmüş bir şekilde. telefonumun batarya jack girişi kamera ve pek çok yazılımsal sorunu vardı. hepsi çözülmüş. hatta servis formuna playstore u yükleyin çok uğraşıyorum demiştim, onu bile geri yüklemişler. ben memnun kaldım kendilerinden. xiaomi telefon almak isteyip de servise güvenemeyen arkadaşlar şüphe etmesinler.
lg'nin vintek servisi kadar lanet olduğunu düşünmediğim servis.

(bkz: lg vintek servis rezaleti)
Zayıf servis. Para talep eder, mağdur eder, hali hazırda bozuk olmayan parçaları bozar, test ediyoruz diyip test etmeden gönderir vs.

+300₺ = SAMSUNG TÜRKiYE SERViS.