bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kvk gibi bir cep telefonu garanti hizmeti sunan şirket. Ama bu işini iyi yapanlardan.

  Geçen hafta bir kez işim düştü ve bir hafta sonra telefonumu tamir edip kargoladılar. Telefonun şarjı az gidiyordu, yeni batarya şarj makinesi falan almıştım düzelmedi ben de garantiye götürdüm. Meğer sıkıntı şarj soketindeymiş telefonumu hor kullandım yıprandı, şarj soketi benim kötü kullanımımdan dolayı bozulmuştur çünkü şarj olurken kablodan tutup balık yakalar gibi telefonu kendime çekerdim, rastgele şarj cihazlarına takardım falan ama adamlar kullanıcı hatası demeden değiştirmişler. Tişikkirlir dilti sirvis.
  ... endemik pandemi
 2. 2.
  Ne kadar süre oldu telefonumu vereli nasıl birşeydi onu unuttum.. Yapıcaklar ama onu söylediler..
  2 ... bakir playboy
 3. 3.
  obama. hiç dikkat çekmiyor.
  2 ... ucangavun
 4. 4.
  sorunumu yüzde yüz çözememiş servis. tavsiye etmiyorum. ettirmiyorum. üç beş lira daha ver adam akıllı resmi yerlerden gerçek garantin olsun! xperia z2'mi mundar etmişler. söyleyeceklerim bu kadar.
  ... testesteron adam
 5. 5.
  Garantili urunum olan LGG4 umu tam 2 ay 12 gun sonra yenisi degistiren servistir. Bu 72 gun suresinde servisi en az 10 kez aradim,her aramada asgari 30 dakika telefonda sira bekledim. Yilmadim, yetkilileri ile görüştüm ve sonunda 2 bucuk ay gibi oldukca "kisa" bir surede yeni telefonum geldi. Kurumsallikla yakindan uzaktan alakalari yok, musteri temsilcileri oldukca saygisiz ve bilgisiz, cok yavas yuruyen bir Sistemleri var. Yeni cihazlarin bu firma garantili Ürünlerini tercih ederken bir kez daha düşünmek gerekir.
  ... khamog