bugün

dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
(bkz: dede korkut un torunu)
cet met karıştırmadan. neslim dedem neslim babam hoşgelmiş.
dede korkut demişken birden dersanedeki bi anım aklıma geldi. siz sormadan hemen kısaca anlatayım: bir gün edebiyat dersinde dede korkut hikayeleri'ni hoca anlatırken şöyle bi cümle kurmuştu 'Yeni evlenecek olan erkekler dede korkut hikayeleri'nin önsözünü mutlaka okuyup karşı cins hakkında önemli anekdotlara sahip olurlar' Bende liseliliğin verdiği çakallıkla, 'Hocam galiba sizin kocanız okumamış' diyerekten vermiş olduğum mesajla sınıftan atılmama sebep olmuştur. buda böyle bi anımdı.
soylu olduğunu düşündüğüm yazar. nesildaş.
aaa akrabam mı gelmiş acaba..
mobil tarayıcı ile kafayı bozmuş 9.nesil yazardır .
iyi bir yazar ama ağzı biraz bozuk.
bakınız veremeyen yazar.

(#22711597)
Bakınız vermek istemediğinden 'bkz' kalıbı yerine bknz. yazınca yanlış anlaşılan yazar.

Edit: Düzeltme.
kendi kendine enteresan kafalar yaşayan yazar.

(#22711597)
(#22711670)
(#22711779)

bir de öyle iğrenç bi am göt meme muhabbeti var ki ciddi ciddi olmamış.
güzel nickli yazar, misyonunun farkında olan yazardır ayrıca.
"ahmet kaya türklere değil senin gibilere şerefsiz dedi" diyen seviyesiz garip mahluk.

öncelikle şunu belirteyim ahmet kaya'yı ölçü alan, çükünde sallayan birisi değilim. O davul olsa tokmaklarım ramazanda dolanırız öyle katmerli götverenle.

benide nereden bulur bu kalsiyum, magnezyum, demir, çinko almamış trake solunumu yapan canlılar. Hadi diyelim vitamini eksik bünyenle yaptığın tespit doğru. Sevin lan.

senin ederin nedir ki şereften dem vurup vatan haini yalamalığı yapıyorsun.. Şerefi ağzına sakız edenlere bak allasen. Senin şerefliyim diye dolaştığın yerde şerefsiz olmak ayıp bile sayılmaz. Yalamaya ve şak şaklamaya devam et katıksız şerefsiz seni.
Ağır kekodur.
(#25797112)

beni ırkçı ilan etmiş yazar. gel ırkçılığımı kanıtla sözlüğe veda edeceğim. fakat kanıtlayamazsa kendisi iftira attığı için sözlük hesabını kapatabilir mi. hiç sanmıyorum.
kürtçü faşisttir. kullandığı ismi kirletmektedir. kenar mahalle kekosu nicki kendisine daha çok yakışır.
Uludag sozluk istiklal caddesi olsaydi eger, bu yazar da ona buna sikindirik solcu gazetesi uzatip dikkate alinmayan gaz yuklu genc olurdu.
An itibariyle sözlükte ki tüm saçmalamalarını, trolllerini silme kararı almış yazarımsı. Bundan sonra sadece bilgi verme amaçlı entryler kalacak sözlüğe biraz kalite kasalım. Şimdi önceden yaptığım saçmalıklara bakıp bakıp gülüyorum. Mesela nedendi hatırlamıyorum bir yazara sövmüşüm ve nick altıma yazmış. Bir ara önüne gelenin nick altına ırkçı yazmıştım onlarda gelip bana keko meko demiş, bir tanesine ahmet kaya ile ilgili olarak şerefsiz demişim o da gelip bana saymış (neden dedim bilmiyorum ama vardır bir bildiğim *) bir de embesilin biriyle dini tartışmaya girmişim gelmiş o da yazmış nick altıma salaklık bende amk niye uğraşıyorsam. Bakıyorum başka ne vardı, bir polis kadın vardı la bir ara özlemişim bana çükban demesini ben de amcıkban diye saçmalamıştım * onun da izleri var nick altımda. Neyse nostaljim bitti ben entry silmeye gidiyorum. *
entrylerini silme lan okur okur gülerim ahahahahahaha.

tanım: karizmatik bir yazar.
güncel Önemli Başlıklar