bugün

Sefa gelmiş, hoş gelmiş.
insanlığın ve var oluşunun bilincinde olan insancıl bir yazar.
Sevmeyi seven, insanları seven, barışçıl bir yazar.

Hosbuldum efendim.
neden almanca nick aldığı merak edilen yazar.
Nick altına yazan ama yazdığı görülmeyen bir çaylaktır. Nasıl bir duygu olduğunu iyi bilirim evlat. Biz de o yollardan geçtik.

iyi yazmaları olsun şimdiden.
Hala çaylak olan yazar.

Sussan susulmuyor, konuşsan duyulmuyor. Üzülüyorum hani.

Edit: an itibariyle yazar olmuştur. Mutluyum.
Hoş geldin.
Tanimiyorum fakat bazi entrylerine denk geldim, uzun bir iliskisi bitmis olan arkadas. Yazmak istedim cunku kendi o basligi actiktan bikac sonrada benim iliskim bitti -onun ki kadar uzun degildi-bu yuzden kendimi yakin hissettim. Kendiside suan benim gibi sozlukte kafa dagitmaya calisiyor ama uzgun benden kat kat daha uzgundur. Dilerim ki en kisa zamanda bu kalp kirikligini atlatabilir, hayat devam ediyor sonucta. Kendisini degmeyecek kisiler icin hic uzmemeli. Gelecekte tanisacagi biri onun icin en hayirlisi olur insallah, tabi ayni sey kendim icin de gecerli. Tanimasam da iyi kalpli biri oldugunu dusunuyorum umarim her sey gelecekte daha guzel olur.
Tanıyınca iyi kalpli olduğunu hissediyorsun.
iki yıllık ilişkisi biten yazar. zorla bütün sözlüğe öğretmiştir efendim.
giresun üniversitesi sosyoloji kazanmış. hayırlı olsun. mesaj atarsa okul hakkında bilgi verebilirim.
sınav sonucu için üzüldüğüm yazardır..
geçmiş olsun diyorum kendisine..
Dear nitchsşe,

S.ktiğimin soyadını değiştir okunmuyor.

Bir okur.

Edit: niçshsşe dölleri eksilemeye başladı.
Çaylaklığı bitmiş yazar.

Oh be. Bundan sonra kim neresini paylaşırsa paylaşsın. Umrumda değil. Bi fotoğraf attık çaylak olduk, hayret bir şey.
4 sene önce aldatılmış dişi yazar. umarım şimdi iyidir. iyi yazmalar dilerim.