bugün

7. nesil yeni bir yazardır. *
renktaş yazar hoşgelmiştir sözlüğe.
(bkz: kaptan lugano nun elinde havalanan dünya kupası)
başlığın mucidi yazar.
en küçük kardeş yazar.

(bkz: seni var ya üpeceyim) *
paint özürlü.
(bkz: #8901219) çok modern bir annesi olduğunu düşündüğüm yazar.
şampiyonlar ligi ilk maçında, valencia nın bursaspor karşısında alabileceği olası bir galibiyette mutluluktan kendinden geçeceğine inandığım yazar, çok yaşa sen emi!
(#9391162)

ağrı'lı olması kuvvetle muhtemel olan yazar. bakın adam istatistikleri bile biliyor. yabancı olmasa gerek bahsettiği şeylere.
1000. entrysini bugün girmiş olan nesildaş yazardır.

Önce hoşgeldin diyoruz, sonra tebrik ediyoruz he. *
komik ve okunasıca yazarlarımızdandır..
(bkz: #9759481)

giri yakında silineceği için açıklamasını yapayım:

mustafa kemal in cenazesi başlığına "atatürk'ün suçu ne" diye bkz. vermiştir.

ırzına geçildiği için yaşamı alt-üst olan bir kadıncağızı konu alan diziyle atatürk'ü bu dizinin baş karakteri ile karşılaştırmak...

yakası bağrı açılmamış sövgülerime mazhar olmuştur. hakkında başka hiçbir şey bilmiyorum ama şu bile sözlük'ten uçurulmasını istememe yeter de artar bile.
maçı yenmekte herhangi bir anlatım bozukluğu olmadığını iddia ediyor. ısrarla hem de.*
popo gibi yazar.
bir seyahatini öküz arkasında yapmış olan yazardır.
*
(#10650891) dürüst ve bir o kadar şirin, içten ve samimi yazar.
(#13331635)

Sözün bittiği yer.*
sadece lise yıllarındaki öğrenciliği (b)ile insanı fazlasıyla eğlendirebilecek, * uludağ sözlük * sol stoperi, geyiğinde de ciddiyetinde de dinlenesi yazar.
yardımsever nesildaş, aynı zamanda renktaş..
koca bir teşekkürü borç bilirim.
kalbi fenerbahçe ile çarpan renktaş yazar.
kendisi burada olup aklı incide kalmış, ezik yazar.

edit: ayıp ettiğim yazar. iki yıllık özel üniversiteyle ilgili yazdıklarını okuduktan sonra, farklı entrylerini okuduktan sonra sevdiğim yazar. biz onun kusuruna bakmıyoruz, o da bizim kusurumuza bakmasın dediğim yazar. *
en heybetli
düşünceler bile çok
sık duyulduğunda
gülünç olurlar.
haline üzüldüğüm yazardır, yazık be her gün deniz yıldızı izlenir mi?
(bkz: che guevara nın coca cola içmesi/#15476240)sümüğü abarttın biraz itiraf et.
doğum günü olan yazar.
mutlu yıllar.
25 yaşına girdim diye bağıran yazar. laaan! git ötede bi yerde gir, buralarda bağırma.