1. 1.
  counter strike oynayan herkesin en az bir defa oynadığı harita denilebilir. iki senedir oynamama rağmen, hala ezberimde. *
  3 ... indoor rain
 2. 2.
  oylamalara göre dünya üzerinde counter strike tarihinde en çok oynanan haritadır. icerisinde yaz köşesi, kış köşesi, köprü altı, tünel gibi bölge tanımlamaları mevcuttur. bu haritada yukarıdan gelen güneş ışığı ve sıcak atmosfer psikolojik olarak oyuncuları haritaya karşı pozitif yönde motive eder ve bu pozitif motivasyon oyuncuların haritayı daha çok sevmesine ve harita içinde daha çok actiona yönelmelerine yol açar.
  1 ... apache
 3. 3.
  vakti zamanında günümün yarısının geçtiği mekan. diğer yarısında da uyuyordum zaten.
  3 ... arjen robben
 4. 4.
  k6* geyiğinin türediği counter strike haritası..
  2 ... martyns
 5. 5.
  botlarla bile oynaması zevkli olan counter strike haritası. bomba kurma olayı biraz can sıksa da tadından yenmez bir haritadır. pusuya oldukça elverişli olduğundan her an dikkat edilmesi gerekmektedir.
  1 ... spaltula
 6. 6.
  kantırların koşa koşa tünele girdikleri yerin girmeden hemen sağına pusularak çok pis şerefsizlik yapılabilen haritadır.
  ardından bir terör beklenir adam seke seke bomba kurmak için ct basesine gidiyordur sakince kafaya nişan alınabilir ve çaat * hedçat çakılır. ardından ne mi olur.
  (bkz: counter terrorist wins)
  1 -3 ... botanik
 7. 7.
  (bkz: klasik)
  oynayanlar bu yeri çok iyi bilecektir.awp sevenlerin yeridir.
  ... korn
 8. 8.
  counterların çok daha avantajlı olduğu bölümdür..
  bomba yerine giden ilk ulaşan kazaınr genelde.
  iyi bir awpci iki taraf için de şarttır.
  ikincisi de_dust2 daha çok sevilir.
  -1 ... cupid
 9. 9.
  terorlerin rush yapmadıkları sürece buyuk ihtimalle ezildikleri map. bazı serverlarda base'in yasak olduğu düşünülürse teroristlerin işinin zor olduğu emektar bölüm.
  1 -1 ... oyunbitti
 10. 10.
  counter strike'ın emektar haritası. ilk 1.0 versiyonundan günümüze kadar gelen, source grafik motoru ile boya badanadan geçirilen, günlerin gecelerin uğruna hebâ edildiği, "lan kuşlukta kuşluktaaa", "beyler köprüaltııı", "tünelden geliyolaar" seslerinin internet kafelerden yankılanmasının sorumlusudur kendisi.
  1 ... gothic evil