bugün

muharrem ince bunu söyledi diye, "namaza özel davet gerekmez, ezan zaten davettir hohoho" diyerek duyar kasan akp çocukları şimdi o duyarı alıp yavaşça bir tarafınıza sokaabilirsiniz.

neden mi?

diyanet işleri tarafından hazırlanan 500 kişilik davetli listesi hazırlanmış, bakınız link aşağıdadır.

https://pbs.twimg.com/med...dhH6cKX0AAT9bK?format=jpg

https://www.gunboyugazete...rilen-davetiye-57209h.htm
davet değil kim gelirse gelsin

rte ve akabelilerin olduğu yere gitmem.
Davet etsinler çokmu zor ki ederler bence,adam gelirim demiş zaten.ha bu chpnin hoşuna gitmez o ayrı konu.
nihayetinde muharrem ince doğru çıktı. apışan yine misfak oldu.
görsel
Muharrem bey cumaya istek yaptığına göre, pandemi döneminde teşkil edilecek seçmece cemaate dahil olabilitesi yüksektir. Bu çağrıya kayıtsız kalamazlar.
bu muharrem ince bira içerken fotoğrafı çekilen adam değil mi nasıl namaz kılacak?
Ezan okunduğu zaman bütün müslümanlar çağırılır lakin ortada bir gerçek var ki pandemi sebebiyle ortalama 2000 kişilik mekana 500 kişi kadar alınacak e haliyle her isteyende içeri giremeyecek. Alınacak vip müslümanlar önceden tespit edileceği için ya davet edilmek ya da müracaat edip davetin kabulünü beklemek icap edecek. Boş boş konuşanların bilgisi olsun diye yazıyorum.
Cenap Şahabettin hayatta tek sosyalist tanırım: ölüm...
Hükümdarların kurunmasi için. Ki bunu da doğru bulmuyorum. Camilerde hükümdarlık mahfili bulunur. Onun dışında, insanların Allah karşısında eşit oldukları Tek yer cami... Bu bakımdan kim kimi camiden alıkoyabilir, namazı çağrıyı ezan yapar.
protokole güvenlikli yere davet edilmezse çomarlar olarak hitap ettiğimiz akpli topluluk teröristçe ve şerefsizce bir davranış sergileyip namaza gelen muharrem inceye saldırabilirler ki bunu daha önce sayın kemal kılıçlaroğlu'na cenaze namazında yaptılar ama bu çomar kitlenin allah olarak gördüğü rte davet ederse çomar kitle kılına zarar veremez. rte nin sözünden çıkmak cehennemlik sanıyorlar.
Ayasfyanızı edim sizin!
davet olmadan niye gidelim ki şimdi durup durduk yerde ayağımız alışması için ilk başta bi tatlı dil gerek.
Protokole davet edilmeseniz bile sade vatandaş olarak namaz kılmaya gidebilirsiniz efendim.
Ne demek istediğini anlayacak insan sayısı henüz sözlükte "0" ve yazılanları büyük bir merak ile okuyoruz efendim.
Mal beyanidir malesef. Muharrem baltayi taşa vurmus.
olmaz ama muhtemelen bir protokol olacak o namazda. eğer ki bu protokole davet edilirsem icabet ederim tabiki demis bile olsa...
Ulan bunu televizyonda yaptigin canli baglantida soylemeye ne gerek var? Boyle birsey olursa ve seni de davet eden olursa gidip gitmeyecegine bakarsin.
Bu sozler su anlama gelir. " reco, kardeşim, hani ilk namaz icin Protokol falan yapacak olursaniz, beni de çağır he mi." Demek istemis arkadas.
insan kendini böyle küçültür mü arkadas. Çagiracakları varsa zaten çağırırlar yahu. Sen niye egilip bükülüyosun?!
ifrit oluyorum böyle kelime cambazlığı yapmaya çalısanlara.
itici sözde muhalif muharrem söylemi itici zat!
günde beş kez davet geliyor namaza, gidiyor musun erasmus muuaarreem?
BiRDE böyle Yen'i gelin gibi nazları var siyasetçilerin,ondan sonra davet etmediler çağırmadılar vs.cami halka açık bir yer izne davete gerek yok. Ama yinede nezaketen davet edilsnler bence hdp hariç.
saptırmayın lan konuyu.

dün halk tv canlı yayınına telefonla bağlandı herif.

olmaz ama muhtemelen bir protokol olacak o namazda. eğer ki bu protokole davet edilirsem icabet ederim tabiki dedi.
muharrem ince o rte ayağıma gelip beni davet edecek demek istemiş galiba ben o mânayı çıkardım.
Davet ezanın kendisi. Şov yaparken bari tutarlı olun amk.
chp'li muharrem ince'nin yaptığı ilginç açıklama.