bugün

çok sinirlendiğim durum. dar giymenin yanında bazılarının kısa jean giymeleri dikkat çekmektedir.
Sikişip sikişip adının çıkmasına yakın namuslu görünmek için türban takan tayfanın yaptığı eylemdir. Edebiyle türban takanlar bunu yapmaz.

Tayt giyen versiyonları da mevcut. insanı dinden soğutmayın.
Dini sadece sözde yaşamanın moda olmasıdır bir çok benzer örneğini herkeste ve heryerde rastlanır.
onunda piyasada tutunması gerekir. oda gösterecek kalçasını aga çarşaflı karıyı nasıl görüp beğenip yatalım amk.
Su an moda oldugu için basi kapa arkayi aç.
Taliplerin artsin.

Bu isi hakkiyla yapanlar 16 yil önceydi.
insanlarda türbanlı fantazisi kavramını arttıran kapalı hanımlardır.

Oral konudaki başarıları yedi düvelde duyulmuştur. Oyş!
Deist bir kızla takılmıştım bir aralar.
Sonraları instagramda türban taktığını gördüm.
Merak edip bir ara görüşme ayarlayayım derken evlilik fotoğraflarına denk geldim.
Bir buçuk sene sonra boşandı.
Şu aralar Kocasından aldığı nafakayla ülke ülke geziyor.
anlam veremediğim olaydır.

türbanın amacı, vücut hatlarını ortaya çıkarmamak, karşı cinsin dikkatini çekmemek vb. değil mi?

madem bir şey yapıyorsunuz, doğru düzgün yapın iyice öğrenin.

kapanıp yüzüne her türlü makyajı yapan da var, veya dapdar kıyafetler giyen de..
ne anlamı kalıyor o zaman kapanmanın?

gerçekten bilip kapananlar da var tabi, onlara bir şey diyemem ama aksi oldukça mantıksız.
Ümmetimin son dönemlerinde giyimli fakat çıplak bir takım kadınlar olacak, bunların başlarının üstü deve hörgücü gibi bulunacaktır. Onlar cennete giremez, cennetin kokusunu bile alamazlar. (Ebu Davud Libas 125, Cennet 52)
Güzel bir gelişmedir. Umarım daha da artar da gözümüz gönlümüz açılır.
insanı dinden soğutuyorlar resmen. açık kadınları görünce pozitif yada negatif bir şey düşünmüyorum ama kapalılar böyle yapınca gerçekten dinden soğutuyorlar insanı. bu kadar küçük beyinli olmayı nasıl başarıyorlar.
sen korkuyorsun ürküyorsun onların çekincesi yoktur.
işin gücün onları kıskanmaktır. ama bunu anlamıyorsun.
Kesinlikle güzel bir gelişme. Gözümüz gönlümüz açılıyor ben memnunum bir erkek olarak çok seksiler.
(bkz: dar gelir osman aga dar gelir) alismamis gotte tayt durmazmis.
bi göt sizde mi var amk furyası.
sevindiren gelişmedir.
tespit yapacağım,

fazla yemelerinden dolayı elbiseleri dar geliyor olabilir.

Umarım espriyi anlamışsınızdır.
Bence bir isyan, bir başkaldiridir.
Felaket seksiler umarım sayıları daha da artar .
artsın ya güzellikten zarar gelmez.
Çok çekici gelmektedir. Ne yapmak nereye varmak istemekteler.
Görsel de olsaydı keşke başlıkta...

Görsel hafızam olmadan algılayamıyorumda.